”ACD” zaudējumi pērn sarūk 2,8 reizes

Preses abonementu piegādātājs “Abonēšanas un piegādes centrs ACD” (iepriekš “Abonēšanas centrs Diena”) pagājušajā gadā strādāja ar 1,281 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 12,8% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma zaudējumi samazinājās 2,8 reizes – līdz 24,9 tūkstošiem eiro, liecina datu bāzē “Lursoft” publicētais gada finanšu pārskats.

“Pateicoties uzņēmuma vadības aktīvai un mērķtiecīgai darbībai un neskatoties uz ieņēmumu kritumu 13% apmērā, pārskatā gadā zaudējumus izdevies samazināt par 46 037 eiro, salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu,” teikts uzņēmuma vadības ziņojumā.

Tāpat uzņēmuma vadības ziņojumā norādīts, ka kompānijas vadība arī turpmāk plāno tiekties uz sniegto pakalpojumu kvalitātes pilnveidošanu, nostiprināt uzņēmuma konkurētspēju un ilgtspēju.

2013.gadā “Abonēšanas un piegādes centrs ACD” strādāja ar 1,469 miljonu eiro apgrozījumu un 71 tūkstoša eiro peļņu.

“Abonēšanas un piegādes centrs ACD” nodarbojas ar preses abonementu pārdošanu un piegādi, reklāmas materiālu izplatīšanu un adresēto sūtījumu piegādi, kā arī poligrāfijas produkcijas ekspedēšanu. Uzņēmums pieder kompānijām “Žurnāli un diena” (49%) un “ITK Projekti” (51%).

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.