“Agrofirma Tērvete” plāno 19,2 miljonu apgrozījumu

Daudznozaru kompānija “Agrofirma Tērvete” šogad plāno strādāt ar 19,2 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir iepriekšējā gada līmenī, aģentūrai BNS sacīja daudznozaru kompānijas “Agrofirma Tērvete” valdes priekšsēdētājs Dainis Dominieks.

“Plānojam [saglabāt apgrozījumu] pagājušā gada līmenī, kaut kur 19,2 miljoni eiro varētu būt apgrozījums,” sacīja Dominieks.

Vienlaikus viņš piebilda, ka šogad pirmajā pusgadā uzņēmuma apgrozījums ir nedaudz samazinājies saistībā ar negatīvo situāciju piena nozarē. “Principā apgrozījums ir mazliet mazāks, jo piena cena, salīdzinot ar cenu pagājušā gada pirmajos sešos mēnešos, ir stipri zemāka,” sacīja Dominieks.

“Agrofirma Tērvete” valdes priekšsēdētājs piebilda, ka savukārt alus realizācija kopējos uzņēmuma apgrozījuma rādītājus ir paaugstinājusi, bet uzņēmuma darbības rādītājus augkopības nozarē būs iespējams izvērtēt rudenī, kad būs zināms ražas apmērs un cenas, ko šobrīd ir grūti prognozēt.

Atbilstoši datubāzes “Lursoft” informācijai 2013.gadā “Agrofirma Tērvete” strādāja ar 12,887 miljonu eiro apgrozījumu un 589,5 tūkstošu eiro peļņu. Savukārt uzņēmuma 2014.gada rezultāti vēl nav publiskoti.

“Agrofirmas Tērvete” darbības pamatvirzieni ir augkopība, piensaimniecība, lauksaimnieciskie un ar lopkopību saistītie pakalpojumi, gaļas un gaļas produktu ražošana un pārstrāde, piena produktu ražošana, alus ražošana, sabiedriskā ēdināšana, konditorejas un kulinārijas izstrādājumu ražošana un citi.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.