“airBaltic” ievieš trīs biļešu veidus

Lai piedāvātu vienkāršotus, personalizētus un ērtus ceļojumus klientiem, balstoties uz individuālajām vajadzībām, Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” no 20.jūnija ieviesusi trīs biļešu veidus, aģentūrai BNS pavēstīja “airBaltic” korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags.

Viņš norādīja, ka jaunās “airBaltic” biļetes tiek piedāvātas trīs kategorijās – pamata, premium un biznesa, tādējādi klientiem nodrošinot iespēju izvēlēties atbilstošāko ceļojumu veidu no zemāko izmaksu vai labākā pakalpojuma perspektīvas.

“Pamata biļete nodrošina zemāko cenu budžeta ceļotājiem, kā arī iespēju iegādāties papildu pakalpojumus pēc vajadzības. Premium biļete ir būtisks jaunums un ietver tādus pakalpojumus kā reģistrēšanos lidojumam biznesa klases zonā, ātrākas drošības pārbaudes Rīgas lidostā, iespēju iepriekš izvēlēties sēdvietu lidmašīnā, reģistrētās bagāžas vienību bez maksas, kā arī sniedz iespēju veikt izmaiņas lidojuma rezervācijā. Biznesa klases biļetes nodrošina augstākā līmeņa pakalpojumus lidostā, atpūtas telpās, maltītes un dzērienus lidojuma laikā, pilnīgu elastību un citas ērtības,” skaidroja Vanags.

“airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss atzīmēja, ka attiecīgās izmaiņas ir daļa no kompānijas biznesa plāna “Horizon 2021”.

“airBaltic” nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz aptuveni 60 galamērķiem. Kompānijas lielākā īpašniece ir Latvijas valsts ar 99,8% akciju.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.