Aizturēta nelegālo cigarešu krava

Aizvadītajā diennaktī robežsargi aizturējuši trīs cilvēkus par mēģinājumu Latvijā ievest 170 000 nelegālās cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām, aģentūru BNS informēja Valsts robežsardzes pārstāve Jevgēnija Pozņaka.

Valsts robežsardzes darbinieki Krāslavas novadā Robežnieku pagastā uz ceļa Nauļāni – “Pļeiku kapi” apturējuši automašīnu “Mitsubishi Pajero”. Apskates laikā mašīnas salonā un bagāžas nodalījumā atklātas vairākas kartona kastes ar cigaretēm.

Kopumā robežsargi izņēmuši 170 000 cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām. Autovadītājs un pasažieris tika aizturēti, bet netālu no notikuma vietas tika aizturēts arī trešais līdzdalībnieks.

Par notikušo policija uzsākusi kriminālprocesu. Visi trīs aizturētie Latvijas pilsoņi ievietoti Valsts policijas īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Pēdējā diennaktī Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatējuši 80 likumpārkāpumus, no tiem 47 bija robežpārkāpēji. Ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti 15 personām – diviem Krievijas, pieciem Lietuvas, četriem Ukrainas un čtriem Igaunijas pilsoņiem, bet transportlīdzekļu un kuģošanas ekspluatācijas jomā pārkāpumi bijuši 15 personām – trim Krievijas, sešiem Latvijas, diviem Lietuvas, vienam Vācijas, Ukrainas, Igaunijas un Turcijas pilsonim.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.