Aplami uzskati par hipotekāro kredītu

Noskaidrosim dažus no mītiem un aplamiem uzskatiem par kredītiem pret hipotēkas ķīlu. Diemžēl ir daudz viltus pasaku un stāstu par šī veida kredītiem. Pensionāriem un viņu mantiniekiem ir tendence domāt, ka tas slikts finanšu lēmums un, ka no tā ir jāizvairās par katru cenu. Pārbaudiet dažus no mītiem un aplamajiem uzskatiem zemāk:

Hipotekārais kredīts pret ķīlu

1.) Aizdevējs iegūs īpašumtiesības uz māju un tā būs viņa īpašumā. MĪTS!

Fakts: aizņēmējs saglabā mājas īpašumtiesības. Aizdevēji un bankas nenodarbojas ar īpašumiem, viņi tikai vēlas nopelnīt procentus par kredītiem, ko tie Jums piešķir. Ja kādā brīdī Jums ir nepieciešams pārcelties, Jūs varat pārdot īpašumu, kad vien vēlaties. Jums tas joprojām pieder tāpat kā tad, kad Jūs izņemat jebkādu citu kredītu pret mājokļa vērtību.

2.) Maniem mantiniekiem būs jānomaksā kredīts, ja es aiziešu no šīs pasaules. MĪTS!

Fakts: Jūsu mantiniekiem nebūs jāmaksā nekas, ja Jūs esat parādā vairāk, nekā īpašums ir vērts. Būtībā divas iespējas, kas Jūsu mantiniekiem ir:

Tie var atmaksāt kredītu vai pārkreditēt to kā tradicionālo hipotēku un paturēt māju.

Vai arī viņi var māju pārdot un paturēt jebkādus ieņēmumus virs summas, kas Jums jāmaksā par īpašumu. Ja kredīta atlikums ir lielāks par mājas vērtību, starpība nebūs jānomaksā. Šie kredīti ir bez regresa, kas nozīmē, ka aizdevējs nevar nevienam pieprasīt bilances starpību.

3.) Manai mājai ir jābūt pilnībā nomaksātai, pirms es varu iegūt kredītu pret hipotēkas ķīlu. MĪTS!

Fakts: Daudziem aizņēmējiem joprojām ir tradicionālais mājokļa kredīts, kad viņi izmanto šo kredītu. Jaunais kredīts atmaksās iepriekšējo, tādēļ nebūs jāveic hipotēkas maksājumi un papildus naudu aizņēmējs var izmantot pēc saviem ieskatiem.

4.) Šādi kredīti vienkārši pievieno parādus, kuros es dzīvošu. MĪTS!

Fakts: Tie ļauj izmantot Jūsu mājas kapitālu bez hipotekāro maksājumu veikšanas un ļauj Jums dzīvot ērti bez raizēm. Kā gan citādi Jūs varētu baudīt Jūsu mājas pašu kapitālu, ja Jūs pārdodat savu māju vai izņemat tradicionālo hipotēku, kas vienkārši pievieno citu maksājumu no Jūsu fiksētajiem ienākumiem.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.