Ātrais kredīts bez darba vietas

Reizēm notiek, tā pēkšņi vajadzīga konkrēta naudas summa, kas šobrīd nav pieejama, taču līdz nākamajai algai vēl tālu vai arī vēl sliktāks scenārijs – esat zaudējis darbu. Minētā situācija var piemeklēt ikvienu neatkarīgi no sociālā slāņa, vecuma, tautības, profesijas vai dzimuma. Jāzina, ka tomēr, neskatoties uz apstākļiem, ir iespēja pret šādu gadījumu nodrošināties, un risinājums, kā iegūt papildu finanšu līdzekļus, ir ātrais kredīts, ko var noformēt pavisam viegli.

Vai es atbilstu ātrā kredīta kritērijiem?

Ja vien esat pilngadīgs un bez saistībām finanšu sfērā, problēmām nevajadzētu būt, jo pārsvarā ātro kredītu devējiem ir apmēram vienādas prasības attiecībā uz kredītu izsniegšanu. Galvenā no tām ir sekojoša – Jums jābūt sasniegušam noteiktu vecumu (šī robeža ir dažāda pie dažādiem aizdevējiem – 18 vai 21 gads). Noteicošais faktors ir arī tas, ka Jums jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam ar labu kredītvēsturi – tātad nekādu kavētu maksājumu iepriekš.

Vai varu aizņemties, ja man nav darba vietas?

Tas, protams, būs grūtāk, taču lielām bažām nav pamata – jo, tā kā darba alga nav vienīgie iespējamie ieņēmumi, tad faktiski tāda iespēja pastāv. Latvijas ātro aizdevumu kreditori pieņem jebkurus Jūsu ieņēmumus, ko vien varat pierādīt rakstiski, piemēram, pabalstus, pensijas, stipendijas, alimentus, iemaksas un tamlīdzīgas lietas. Vienīgais, kas ir svarīgi, ir tas, ka spējat šos ienākumus pierādīt ar izziņu, izdruku vai citādi, pierādot arī to stabilitāti un pietiekamo apjomu. Tādā gadījumā Jūsu nākamajam kreditoram nevajadzētu būt iemeslam apšaubīt Jūsu kredītspēju, jo redzams, ka ienākumi Jums ir.

Cik daudz naudas es varu aizņemties?

EiroTā nu gan ir lieta, kas ir atšķirīga pie katra kreditora. Gan pirmo reizi, gan arī nākamās, aizpildot pieteikumu, Jūs pats varat izvēlēties gan summu, gan termiņu. Jūsu ērtībai pavisam bieži vien kompāniju mājas lapās atrodami kredīta kalkulatori, kuri ļaus aplūkot gan komisijas maksu, gan kopsummu, gan aizdevuma atmaksas termiņu – visus faktorus kopā (reizēm nav iekļauts GPL). Ja rūpīgi šo izskatīsies, tas ļaus Jums izvērtēt Jūsu iespējas un izvēlēties atbilstošāko kredīta summu, ko varat atmaksāt.

Lai aiztaupītu neskaidrības, jāteic, ka pieteikums ne vienmēr var tikt apstiprināts. Jūsu kreditors to var arī noraidīt, piemēram, sekojošā veidā: redzot, ka Jūsu kredītspēja neatbilst Jūsu vēlmēm, kredīta devējs Jums var piedāvāt citas summas aizdevumu. Šie grozījumi var būt šādi: kreditors piedāvā citu iespēju, mainot kredīta summu vai atmaksas termiņu, vai mainot procentu likmi. Jums jāzina, ka jebkurš aizdevējs ir ieinteresēts, lai Jūs spētu atmaksāt savu kredītu. Ja kreditors Jums izstrādā individuālu plānu un neredzat tajā “caurumus”, ir vērts apsvērt šo piedāvājumu aizdevumu jomā.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.