Ātrais kredīts tuvplānā

NaudaĀtrais kredīts nu jau ir ļoti pazīstams un populārs termins Latvijā. Manuprāt visi zina, kas tas tāds ir un ko šis ātrais kredīts dod saviem klientiem.  Latvijā jau vairāk kā gadus desmit darbojās dažādi ātro kredītu devēji, kas piedāvā saņemt aizdevumu ne mēnešos, ne arī dienās, bet pavisam īsā laika posmā, kas bieži vien ir apmēram 5- 10 minūtes. 

Šādai iespējai pastāvot, iedzīvotāju vidū ātrie kredīti ieguvuši lielu popularitāti, jo cilvēkiem dzīvē gadās dažādas situācijas, kuras diemžēl mēdz būt arī neparedzamas un gluži vienkārši gadās tā, ka saplīst ledusskapis. Vai piemēram tuvojoties pirmajam septembrim vecākiem nepietiek līdzekļu, lai sapirktu bērniem visu nepieciešamo, lai varētu savos mazos palaist uz skolu. Dažreiz ir situācija, kad ātrais kredīts ir nepieciešams automašīnas remontam, jo līdz algai vel ilgi jāgaida, bet mašīnu vajag salabot pēc iespējas ātrāk, lai varētu tikt uz darbu. Šādos gadījumos nav slikta doma aizņemties nedaudz no kāda ātrā kredīta devēja, lai tiktu ārā no šīm ikdienišķajām naudas trūkuma problēmām.

Ātrie kredīti parasti piedāvā aizņemties naudas summu pirmajā reizē bez procentiem un nekādām komisijas maksām. Šī summa parasti ir neliela, aptuveni 300 EUR. Taču bieži vien ir pietiekoša, lai klients spētu nosegt sev nepieciešamos steidzamos izdevumus.

Ņemot ātro kredītu ir jārēķinās arī ar samērā ātru aizdevuma apmaksu. Atšķirībā no ilgtermiņa aizdevumiem vai patēriņa kredītiem, ātrie kredīti parasti tiek izsniegti uz īsu laika posmu. Parasti līdz 45 dienām. Bieži vien tās ir tikai 30 dienas.  Biezi vien ātrie kredīti piedāvā dažādas atlaides un dāvanas saviem klientiem uz svētkiem un dzimšanas dienām.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.