Ātro kredītu procentu likme

Jāatceras ir tas, ka ātro kredītu procentu likme vienmēr būs krietni vien augstāka nekā aizņemoties naudu no bankām, ja nerunājam par pirmo bezprocentu kredītu. Tas ir tāpēc, ka ātrie kredīti riskē vairāk izsniedzot šos aizdevumus 15 minūšu laika nemaz neredzot cilvēku, kuram piešķir šo aizdevumu. Ja arī tev ir nepieciešams ātrs un ērts aizdevums, tad droši meklē internetā sarakstu ar ātro kredītu devējiem un katras kompānijas individuālo piedāvājumu.

EUR

Pie katra ātrā kredīta devēja būs savādāki nosacījumi, tāpēc ne velti ir izveidotas daudz un dažādas ātro kredītu salīdzināšanas mājaslapas, kas ļauj kredītu ņēmējiem ātri pārskatīt katras kredītu devēju kompānijas piedāvājumu un prasības.

Aizņemties ir ļoti vienkārši un to var izdarīt visi Latvijas republikas iedzīvotāji, retos gadījumos arī nepilsoņiem tiek piešķirti aizdevumi. Aizņemties vari dodoties uz jebkura kredīta mājaslapu, vienkārši aizpildot ātra kredīta pieteikuma formu un pozitīvas atbildes gadījumā, jūs saņemsiet īsziņu par to, ka aizdevuma pieteikums ir apstiprināts un jau pavisam drīz nauda jau būs jūsu kontā. Šis process neaizņem vairāk kā 15 minūtes. Ar retiem izņēmumiem protams, jo dažreiz banku starpniecības dēļ aizdevums var nedaudz aizkavēties.

Kredīts

Jāņem vērā, ka ātro kredītu nav ieteicams ņemt tad, kad valstī tiek mainīta valūta. Piemēram, kad tas notika 2 gadus atpakaļ, no latiem pārejot uz eiro, neviens kredītu devējs neizsniedza aizdevumus vecgada naktī. Taču no rīta daudzi klienti pamodās ar lielu naudas summu savā kontā un visi ātrie kredīti ko šie klienti bija mēģinājuši paņemt vecgada vakarā, tagad tika ieskaitīti klientu kontā. Ātrie kredīti ir labs veids kā atvieglot savas ikdienas problēmas, taču ir jābūt uzmanīgiem un apdomīgiem aizņemoties kredītu. Pirms aizņemies, izvērtē savas iespējas apmaksāt aizdevumu vai labāk neaizņemies vispār, ja zini, ka nespēsi atmaksāt aizdevumu.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.