“Avon Cosmetics” pērn strādāja ar zaudējumiem

Kosmētikas uzņēmums “Avon Cosmetics” pērn strādāja ar 7,773 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,6% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī ar 9322 eiro zaudējumiem pretēji peļņai gadu iepriekš, liecina “Lursoft” datubāzē publiskotais uzņēmuma gada pārskats.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka, pateicoties labām pārdošanas nodaļu aktivitātēm, “Avon Cosmetics” pērn izdevās palielināt plānoto pārdošanas apmēru. Pārdošanas apmēru palielināšanai pienesumu deva arī dažu produktu līniju atjaunināšana un uzlabošana.

Savukārt turpmāk galveno “Avon Coesmetics” darbības uzsvaru plānots likt uz saimnieciskās darbības efektivitātes paaugstināšanu, lai spētu nodrošināt veiksmīgu uzņēmuma darbību. Tostarp katru ceturksni kompānija plāno vairāk pievērsties kādai citai produktu kategorijai, lai mudinātu pircējus tos iegādāties. Tāpat iecerēts stiprināt uzņēmuma pozīcijas komunikācijas jomā, tostarp uzlabot mājaslapu, kā arī komunikāciju sociālajos tīklos un pa citiem saziņas kanāliem.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka 2013.gadā “Avon Cosmetics” strādāja ar 7,577 miljonu eiro apgrozījumu un 182,4 tūkstošu eiro peļņu.

1999.gadā dibinātā uzņēmuma pamatkapitāls ir 392,6 tūkstoši eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Luksemburgā reģistrētais “Avon Luxemburg Holding S.A.R.L.”.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.