“Bravo” zaudējumi pērn pieaug deviņas reizes

Latvijā lielākā alkoholisko dzērienu ražotāja “Latvijas Balzams” veikalu pārvaldītāja “Bravo” pērn strādāja ar 10,978 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,7% vairāk nekā 2013.gadā, bet kompānijas zaudējumi pieauga deviņas reizes, sasniedzot 51,7 tūkstošus eiro, liecina “Lursoft” datubāzē publiskotais uzņēmuma finanšu pārskats.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka pagājušajā gadā “Bravo” optimizēja izmaksas un slēdza četrus nerentablus veikalus – pa diviem veikaliem Rīgā, kā arī vienu veikalu Limbažos un vienu – Valmierā. Vienlaikus viens veikals Rīgā renovēts un 2014.gada novembrī tika atklāts pirmais jauna koncepta un dizaina veikals.

Lai paaugstinātu apkalpošanas servisu un pārdevēju profesionālo kvalifikāciju pagājušajā gadā apmācīti veikalu vadītāji. Tāpat pērn turpināts darbs pie veikalu telpu modernizācijas un daļējas pārveides par pašapkapošanās veikaliem.

Pagājušā gada beigās “Bravo” bija 44 veikali.

Šogad “Bravo” plāno saglabāt esošo veikalu tīklu, kā arī turpināt darbu pie veikalu tīkla modernizācijas, apkalpošanas servisa paaugstināšanas un jauna koncepta veikalu veidošanas.

2013.gadā “Bravo” strādāja ar 10,79 miljonu eiro apgrozījumu  un 5761 eiro zaudējumiem.

“Bravo” dibināta 2003.gadā. Uzņēmumam pieder 44 “Latvijas Balzama” veikali. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir “Amber Beverage Group” holdings, kas ir vadošā vīna un stipro alkoholisko dzērienu holdinga sabiedrība Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.