“Bucher Municipal” pērn nopelna 1,8 miljonus eiro

Ielu tīrāmo mašīnu iekārtu komplektēšanas un montāžas uzņēmums “Bucher Municipal” pērn strādāja ar 24,66 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 41,2% vairāk nekā 2013.gadā, un tā peļņa pieauga par 26,5% – līdz 1,771 miljonam eiro, liecina datubāzē “Lursoft” pieejamais kompānijas finanšu pārskats.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka 2014.gadā tā māteskompānija Šveices “Bucher-Guyer AG” noslēdza līgumu ar “Bucher” izplatītāju Krievijā par ielu tīrāmo mašīnu piegādi un saistībā ar šo projektu “Bucher Municipal” pērn būtiski palielināja saražotās produkcijas apmēru.

Pagājušajā gadā kompānija arī turpināja tehniski uzlabot vairākas ražošanas nodaļas, lai varētu turpināt strādāt pie jaunu komponenšu ieviešanas ražošanā un esošo ražošanas procesu uzlabošanas, galveno uzmanību pievēršot ražošanas efektivitātes kāpināšanai, pašizmaksas samazināšanai un augstas kvalitātes saglabāšanai. “Lai realizētu šos mērķus, sabiedrība 2013.gadā uzsāka ražošanas un biroju ēkas paplašināšanas projektu kā rezultātā 2014.gadā tika investēti 1,185 miljoni eiro ražošanas halles un biroja telpu paplašināšanā, 744,2 tūkstoši eiro – iekārtu, mašīnu un ražošanas aprīkojuma attīstībā,” norāda “Bucher Municipal” vadība.

Vadības ziņojumā sacīts, ka šogad tiks realizēts nākamais projekts Krievijā, kā rezultātā 2015.gada apgrozījums tiek plānots 32,1 miljona eiro apmērā.

Šogad uzņēmums lielāku uzmanību pievērsīs lielo apjomu ražošanai, saglabājot kvalitātes standartus un ievērojot izsūtīšanas termiņus. Vienlaicīgi tiks turpināti darbi pie ražošanas optimizēšanas, laiku standartizēšanas un procesu ieviešanas.

Tāpat 2015.gada septembrī plānots pabeigt divus ražošanas iekārtu modernizācijas un ražošanas attīstības projektus. “Vienlaicīgi tiek turpināta arī esošo ražošanas telpu nākamā paplašināšanas kārta, kas ļaus optimāli izvietot ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansiālo atbalstu iegādātās jaunās ražošanas iekārtas,” skaidro “Bucher Municipal” vadība.

Uzņēmumā norāda, ka 2015.gada koncerna stratēģijā paredzēts jaunu produkciju ražošanu pārcelt uz Latviju. “Kā galvenais produkts jāmin viena kubikmetra ielu tīrāmo mašīnu ražošana,” norādīts vadības ziņojumā.

2013.gadā “Bucher Municipal” strādāja ar 17,461 miljona eiro apgrozījumu un 1,4 miljonu eiro peļņu.

“Bucher Municipal” reģistrēts 2004.gadā un tā pamatkapitāls ir 3,63 miljoni eiro, liecina datubāzes “Lursoft” informācija. Tas pieder Šveices kompānijai “Bucher-Guyer AG”.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.