Cēsīs būs “Wash and Drive” automazgātava

Uzņēmums “Wash and Drive”, investējot 350 tūkstošus eiro, Cēsīs, Āpšu ielā, būvē pašapkalpošanās automazgātavu, kuru plānots atklāt septembrī, aģentūrai BNS pavēstīja uzņēmuma valdes loceklis Augusts Iesalnieks.

Viņš norādīja, ka Vidzemē pašapkalpošanās automazgātavas plānots būvēt vēl piecās pilsētās – Valmierā, Siguldā, Ogrē, Salaspilī un Madonā. “Cēsu automazgātava būs pirmā Vidzemes reģionā,” atzīmēja Iesalnieks.

Pēc viņa paustā, domājot par straujāku attīstību, uzņēmuma vadība patlaban aktīvi meklē iespēju iegādāties zemes gabalus, kas būtu piemēroti automazgātavu būvniecībai. “Priekšroka tiek dota tiem zemesgabaliem, kuri atrodas stratēģiski svarīgās vietās – pie degvielas uzpildes stacijām, lielveikaliem, ātrās ēdināšanas iestādēm, dzīvojamiem rajoniem un citur,” skaidroja Iesalnieks.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka uzņēmums “Wash and Drive” plāno Latvijā izveidot pašapkalpošanās automazgātavu tīklu, investējot 12 miljonus eiro.

Iesalnieks 2015.gada februāra beigās norādīja, ka pašapkalpošanās automazgātavu izveide plānota vairāk nekā 20 Latvijas pilsētās. “Paredzams, ka divu līdz triju gadu laikā visā Latvijā tiks izveidotas vairāk nekā 40 automazgātavas ar 160 līdz 200 atklāta tipa mazgāšanas boksiem,” viņš teica, norādot, ka “Wash and Drive” tīkls diennaktī spēs apkalpot līdz 20 tūkstošiem automašīnu.

Uzņēmums “Wash and Drive” reģistrēts 2014.gada jūnijā un tā pamatkapitāls ir četri tūkstoši eiro, liecina datubāzē “Lursoft” pieejamā informācija. Uzņēmums uz pusēm pieder kompānijām “BTCG” un “Dotcom Enterprises”.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.