Cik maksā aizņemties

Ir svarīgi saprast, cik ātrais kredīts internetā bez ķīlas varētu Jums izmaksāt. Par 50 eiroEUR 100 kredītu no ātro kredītu aizdevēja Jums būs jāmaksā nedaudz vairāk kā eiro dienā. Par EUR 200 kredītu no ātro kredītu aizdevēja Jums būs jāmaksā nedaudz vairāk kā 2 eiro dienā. Skatiet pie izvēlētā aizdevēja, cik maksā aizņemšanās. Tik daudz aptuveni maksā viens ātrais kredīts internetā.

Pirmais kredīts bez maksas! Ko tas nozīmē?

Atdod tik, cik aizņēmies! Šis piedāvājums dod Tev iespēju pirmo reizi aizņemties no bez papildus maksas – nekādas komisijas, nekādu procentu. Meklējiet pirmo kredītu bez procentu maksas, lai aizņemtos izdevīgāk un nemaksātu procentus.

Kas var saņemt?

Ātro kredītu un pirmo kredītu bez procentu maksas var saņemt LR iedzīvotāji sākot ar pilngadību. Ir svarīgi, lai būtu neskarta kredītvēsture un ikmēneša ienākumi, kas viesīs uzticību aizdevēja acīs. Tas dos signālu aizdevējam, ka Jūs esat maksātspējīgs ātro kredītu ņēmējs un Jums drīkst aizdot ātro kredītu. Tehniski nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, lai varētu izskaitīt pieteikto kredītu, jo nav nepieciešams doties satikties ar aizdevēju – viss notiek internetā.

Kā pieteikties kredītam

Viss, kas Jums jādara, ir jādodas pie aizdevēja un jāpārrunā ar viņiem, cik liels kredīts Jums ir nepieciešams un cik lielas būs pievienotās maksas.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.