“Elvi” apgrozījums pirmajā ceturksnī palielinās

Veikalu tīkla “Elvi” apgrozījums šā gada pirmajā ceturksnī ir pieaudzis par 12%, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, aģentūru BNS informēja kompānijā.

“Elvi Latvija” komercdirektore Laila Vārtukapteine norādīja, ka “Elvi” zīmols un franšīze ir spēris būtiskus soļus attīstībā. Pēc viņas teiktā, veikalu tīkla “Elvi” apgrozījums šogad martā ir pieaudzis par 22%, savukārt aprīlī – par 15%, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn.

Kompānijā atgādināja, ka šā gada sākumā “Elvi” franšīzei ar 62 veikaliem pievienojās mazumtirgotājs “Antaris”, savukārt 20.martā jaunu veikalu “Elvi” Vangažos atvēra ilggadējais “Elvi Latvija” franšīzes partneris “Vira mārkets”.

Vārtukapteine arī norādīja, ka “Elvi” finanšu rādītāji liecina par Latvijas iedzīvotāju pirktspējas uzlabošanos Rīgā un citos Latvijas reģionos – cilvēki ir gatavi tērēt arvien vairāk. “Veikalos “Elvi” ik gaidu pieaug arī veikto pirkumu skaits. Tā, piemēram, 2014.gadā, salīdzinot ar gadu iepriekš, pirkumu bijis par 5% vairāk,” viņa sacīja.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka “Elvi Latvija” apgrozījums 2014.gadā salīdzinājuma ar gadu iepriekš pieauga par 6%. 2013.gadā “Elvi Latvija” apgrozījums bija 2,868 miljoni eiro, bet peļņa – 66,1 tūkstotis eiro.

“Elvi Latvija” ir dibināts 2010.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2,8 tūkstoši eiro. Uzņēmums pieder “Dyaltos Capital” (20%), “Linde Grupe” (20%) un Imantam Rendeniekam (40%) un “Antaris” (20%). “Elvi” franšīzi pārstāv 52 Latvijas mazumtirgotāji, kuriem kopumā Latvijā pieder 150 veikali.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.