“Euroaptieka” pērn strādājusi ar peļņu

Aptieku tīkls “Euroaptieka” pērn strādāja ar 32,69 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 0,4% vairāk nekā 2013.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga par 8,3% , sasniedzot 1,527 miljonus eiro, liecina datubāzē “Lursoft” publiskotais kompānijas finanšu pārskats.

Uzņēmuma vadības ziņojumā sacīts, ka pērn “Euroaptieka” izvērsusi darbību, nomājot un iekārtojot tirdzniecības vietas, iegādājoties aptieku inventāru un nepieciešamo aprīkojumu. “Euroaptiekas” finanšu resursi ir daļēji novirzīti šiem mērķiem, un uzņēmuma vadība plāno, ka, sekojot stingrai stratēģijai, investīcijas sāks atmaksāties tuvākajos gados.

“Ņemot vērā, ka valsts iedzīvotāji turpina izjust sarežģītos ekonomikas apstākļus, uzņēmumas 2015.gada galvenais uzdevums ir saglabāt apgrozījumu tirgus attīstības līmenī un optimizēt procesus. Uzņēmums plāno turpināt savas noliktavas attīstību,” teikts vadības ziņojumā.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka 2013.gadā “Euroaptieka” strādāja ar 32,547 miljonu eiro apgrozījumu un guva 1,41 miljona eiro peļņu.

Ar “Euroaptiekas” zīmolu Latvijā šobrīd strādā aptuveni 50 aptieku. “Euroaptiekas” zīmols pieder uzņēmumam “Euroaphoteca”, kuram kopumā ir vairāk nekā 400 aptieku Polijā, Igaunijā, Lietuvā un Latvijā.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.