Finanza

Pirmais aizdevums.

Pirmo aizdevumu no īstermiņa kredītu devēja finanza.lv iespējams aizņemties no 7 līdz 30 dienām robežās no 40,- EUR līdz 200,- EUR, tas ir bez procentu maksas. 200,- EUR lielam aizdevumam pagarinājuma maksa uz 30 dienām – 47,- EUR (23,5%).

Nākamie aizdevumi.

Otro un nākamos aizņēmumus iespējams iegādāties robežās līdz 700,- EUR no 7 līdz 30 dienām. 400,- EUR liels aizdevums uz 30+30 dienām izmaksā 118.60 EUR, kas sastāda 29,65% no pamatsummas.

Mājas lapā finanza.lv minēta arī iespēja aizņemties uz laiku līdz 3 gadiem, bet tuvāka informācija par to netiek sniegta.

Lojalitātes programmas un atlaides.

Par kredītiem, sākot no trešā kredīta, klients saņem 5% atlaidi procentu maksājumam (bronzas klients), sākot no ceturtā kredīta atlaide ir 10% (sudraba klients), par piekto kredītu un nākamajiem kredītiem klients saņem 20% atlaidi procentu maksājumam(zelta klients). Lojalitātes programma attiecas uz kredītiem ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām.

Svarīgākie līguma nosacījumi

  1. Personas vecums;
  2. Nav jaunāka par 20 gadiem;
  3. Sniedzamie personas dati.

Reģistrējoties internetā, tiek pieprasīti šādi personas dati: personas kods, e-pasts, mobilā telefona numurs, darba vietas nosaukums, ieņemamais amats, deklarētā adrese.

Par klienta personas un finanšu datu pārbaudi.

Aizdevējs ir tiesīgs interesēties par aizņēmēja spēju atdot parādu dažādos uzņēmumos, kas apstrādā vienotās juridisko un privātpersonu kredītvēstures datu bāzes, tai skaitā „Creditreform”. No Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras kredīta devējs ir tiesīgs saņemt informāciju par klienta ienākumiem un apdrošināšanas periodiem.

Līguma pagarināšana.

Iespējams pagarināt kredīta atmaksas termiņu neierobežoti daudz reižu ar nosacījumu, ka ir apmaksāta termiņa pagarināšanas komisijas maksa.

Atmaksa pirms termiņa.

Ja klients vēlas atmaksāt parādu pirms termiņa, tam jāinformē aizdevējs 5 darba dienas iepriekš, lai saskaņotu maksājamo summu. Klientam ir tiesības pieprasīt taisnīgu komisijas maksas samazinājumu, ja parāds tiek atmaksāts pirms termiņa.

Nokavējuma procenti.

Nokavējuma procenti jāsamaksā 1% apmērā no kopējās kavētās maksājumu summas par katru nokavēto saistību dienu.

Informācija iegūta no finanza.lv un zuz.lv.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.