“First Data Latvia” apgrozījums pērn pieaug

Maksājumu karšu centrs “First Data Latvia” pērn strādāja ar 12,183 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 8,5% vairāk nekā 2013.gadā, bet uzņēmuma peļņa pieauga par 21,6% un sasniedza 2,215 miljonus eiro, liecina datubāzē “Lursoft” publiskotais kompānijas finanšu pārskats.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka “First Data Latvia” darbība pērn bijusi veiksmīga. Tostarp uzņēmuma darbību 2014.gadā raksturo maksājumu karšu darījumu apstrādes nepārtrauktība, ko sekmē ievērojami ieguldījumi sistēmas uzlabošanā. Tāpat kompānijas darbību pērn raksturo arī karšu izdošanas pakalpojumu sniegšana klientiem Skandināvijā un ilgtermiņa līgumu atjaunošana ar sadarbības partneriem.

Savukārt, prognozējot uzņēmuma rezultātus šim gadam, “First Data Latvia” vadība norāda – gan maksājumu karšu biznesa attīstība, gan uzņēmuma līdera pozīcija jomā ir pamats stabilam apgrozījumam, nodrošinot peļņas gūšanas iespējas arī 2015.gadā.

2013.gadā “First Data Latvia” strādāja ar 11,229 miljonu eiro apgrozījumu un 1,821 miljona eiro peļņu.

“First Data Latvia” ir lielākais karšu apstrādes centrs Baltijas reģionā. “First Data Latvia” nodrošina savienojumu ar starptautiskajām maksājumu karšu organizācijām, kā arī degvielas uzpildes staciju karšu norēķinu tīkliem. Kompānija veic starptautisko un lokālo karšu autorizāciju, vietējos starpbanku un starpuzņēmumu norēķinu aprēķinus, kā arī darījumu apstrādi. “First Data Latvia” vienīgais īpašnieks ir Kanādā reģistrēta kompānija “First Data Canada”.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.