Greencredit

Pirmais aizdevums.

Pirmo aizdevumu no īstermiņa kredītu devēja Greencredit iespējams aizņemties no 5 līdz 30 dienām 200,- EUR apmērā, tas ir bez procentu maksas. 200,- EUR lielam aizdevumam pagarinājuma maksa uz 30 dienām – 29,25 EUR (14,63%).

Nākamie aizdevumi.

Otro aizņēmumu iespējams iegādāties robežās līdz 350,- EUR, trešo un nākamos – 425,- EUR no 5 līdz 30 dienām. 400,- EUR liels aizdevums uz 30+30 dienām izmaksā 116.50 EUR, kas sastāda 29,13% no pamatsummas.

Lojalitātes programmas, atlaides.

Par kredītiem, sākot no ceturtā kredīta, klients saņem 15% atlaidi (sudraba līmenis), sākot no septītā kredīta atlaide ir 30% (zelta līmenis). Aizņēmuma kredītam atlaižu iegūšanai jābūt vismaz 100,- EUR, neieskaitot kredītus, kuru atmaksa kavēta 30 vai vairāk dienas. Ja kredīts netiek atmaksāts vairāk kā 30 dienas, atlaides tiek dzēstas.

Svarīgākie līguma nosacījumi

  1. Personas vecums;
  2. No 21 līdz 75 gadiem;
  3. Sniedzamie personas dati.

Personas kods, e-pasts, mobilā telefona numurs, darba vietas nosaukums, adrese, ieņemamais amats, ikmēneša ienākumi.

Par klienta personas un finanšu datu pārbaudi.

Aizdevējs ir tiesīgs interesēties par aizņēmēja spēju atdot parādu dažādās kredītiestādēs un telekomunikācijas uzņēmumos, tai skaitā Latvijas Mobilais Telefons, „Bite”, „Tele 2”, „Lattelecom”, Iedzīvotāju reģistrā, Valsts ieņēmumu dienestā, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē.

Līguma pagarināšana.

Iespējama ar rakstisku iesniegumu.

Atmaksa pirms termiņa.

Klientam ir tiesības pieprasīt taisnīgu komisijas maksas samazinājumu, ja parāds tiek atmaksāts pirms termiņa.

Nokavējuma procenti.

Nokavējuma procenti jāsamaksā 1% apmērā no nokavētās pamatsummas par katru nokavēto saistību dienu.

Atbildīga aizņemšanās no kompānijas viedokļa.

Klientam iesaka iegādāties kredītu, ja līdz algai ir atlikušas dažas dienas, bet nepieciešami naudas līdzekļi; ja radušās neplānotas izmaksas, bet par pirkumu nauda jāsamaksā tūlīt; ja nav parādu kredītu maksājumos; ja kredīta ikmēneša maksājums nepārsniedz ikmēneša ieņēmumus.

Firma klientiem neiesaka aizņemties gadījumos, kad kredīts nepieciešams, lai segtu iepriekšējās kredītu saistības; ja plānotais pirkums neatbilst finansiālajam stāvoklim; ja nav pārliecības, ka kredītu iespējams atmaksāt.

Informācija iegūta no zuz.lv. Jautājumus uzdot viņiem!

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.