Hipocredit.lv atsauksmes

Nekustamais īpašumsMājoklis sniedz ne tikai pajumti un sirds siltumu, bet ir arī vērtīga finanšu investīcija nākotnē, tāpēc lēmums par sava personīgā mājokļa iegādi, ir solis pretī stabilākai un labākai nākotnei.

Hipocredit.lv kredīts mājokļa iegādei ļauj piepildīt sapni par savu mājokli, turklāt konkrētu aizdevuma piedāvājumu iespējams saņemt dažu stundu laikā no pieteikuma nosūtīšanas brīža. Kredīts mājokļa iegādei ir pieejams 90% apmērā no izvēlētā mājokļa tirgus cenas un var būt robežās no 1000 līdz 100 000 EUR. Neskatoties uz to, ka Hipocredit.lv ir nebanku aizdevējs, tā piedāvātās aizdevuma procentu likmes pieejamas sākot no 8% gadā un nodrošina patiesi izdevīgu aizņemšanos.

Kredīts mājokļa iegādei pēc savas būtības ir hipotekārais kredīts, kas nozīme to, ka tā noformēšanai ir nepieciešama hipotēkas jeb nekustamā īpašuma ķīla. Šajā gadījumā par ķīlu var kļūt jaunais īpašums. Lai noteiktu īpašuma vērtību, kredīta noformēšanas laikā tiek veikta nekustamā īpašuma vērtēšana. Nākot pretī saviem klientiem, šis aizdevējs sadarbībā ar nekustamo īpašumu vērtētāju, uzņēmumu „Latio”, Latvijas lielākajās pilsētās šo pakalpojumu nodrošina bez maksas, līdz ar to kredīta noformēšanas gaitā nerodas nekādas negaidītas papildizmaksas, kas nav iekļautas aizdevēja mājas lapā publicētajā cenrādī.

Pietiekšanās aizdevumam notiek pavisam vienkārši!

Hipo Credit logo

Lai pieteiktos nepieciešamajam aizdevumam, vispirms jāaizpilda aizdevēja Hipocredit pieteikuma anketa. To var izdarīt, piemēram, ievadot aizdevuma kalkulatorā ziņas, par Jums nepieciešamo aizdevumu un pēc tam norādot citu aizdevēja prasīto informāciju.

Kad aizdevuma pietikums tiks nosūtīts, dažu stundu laika aizdevējs sniegs atbildi par aizdevuma apstiprināšanu un nosūtīs Jums izstrādātu aizdevuma piedāvājumu, ar kuru varēsiet iepazīties un vajadzības gadījumā ar aizdevēju apspriest tā saturu.

Ja aizdevuma piedāvājums Jūs apmierinās, kā nākamais solis seko izvēlētā nekustamā īpašuma vērtēšana un došanās pie notāra parakstīt aizdevuma un hipotēkas nostiprinājuma līgumu.

Pēc visu iepriekšējo darbību veikšanas, jādodas iesniegt hipotēkas pietikums zemes grāmatā, tiklīdz zemes grāmata šo pietikumu apstiprinās, aizdevējs nekavējoties pārskaitīs piešķirto aizdevumu uz Jūsu bankas kontu un mājoklis varēs nonākt jūsu īpašumā.

Parasti viss šis process neaizņem vairāk par 7 līdz 10 dienām un, laika ziņā, visvairāk ir atkarīgs no tā, cik ātri būsiet gatavs nekustamā īpašuma vērtētājam izrādīt iecerēto īpašumu un izvēlētā notāra vizītes laika.

Kredīts mājokļa iegādei parasti ir ilgtermiņa aizdevums ar kredītsaistībām vairāku gadu garumā, tāpēc pirms aizdevuma noformēšanas, noteikti izvērtējiet savas iespējas kredītu atmaksāt un pārliecinieties, ka spēsiet pildīt visas noslēgtās saistības.

Lai mājoklis sildītu sirdi un kļūtu par vērtīgu finansiālu ieguvumu, aizņemieties atbildīgi un pirms pieteikuma nosūtīšanas vēlreiz pārliecinieties, ka esat izvēlējies izdevīgāko un sev tīkamāko nekustamo īpašumu.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.