Hipocredit.lv kredīts mājokļa iegādei

Hipocredit.lv ir viens no aizdevējiem kas piedāvā iespēju iegādāties mājokli izmantojot kredīta pakalpojumus. Pašsaprotami, iegādāties mājokli maksājot tikai ar iekrājumiem ir ļoti sarežģīti, mums var nākties krāt visu mūžu, tāpēc šāds kredīts ir ļoti populārs un pieprasīts.

Pieteikties kredītam mājokļa iegādei no Hipocredit.lv

Saņemt kredītu

Aizņemies atbildīgi, izvērtē savas iespējas kredītu atmaksāt!

Kredīts mājokļa iegādei šajā uzņēmumā ir pieejams līdz pat 100 tūkstošiem Eiro. Šis kredīts ir pieejams uz laiku līdz 20 gadiem, kuru laikā veicat ikmēneša maksājumus. Protams, šie maksājumi ir atkarīgi gan no tā, cik lielu aizdevumu saņemat gan no aizdevumam atmaksas ilguma, arī pirmās iemaksas apjoms nosaka maksājumu apjomu. Ja aizņematies pilno summu, 100 tūkstošus, un pirmajā iemaksā iemaksājat pusi, 50 tūkstošus, atmaksas laikā, pat ja tie ir 20 gadi, ikmēneša maksājums būs daudz mazāks kā tad, ja iemaksājat minimālo summu kas ir 10 tūkstoši Eiro. Pirmās iemaksas apjoms ir atkarīgs no kopējā aizdevuma summas, jo mazāku summu aizņematies, jo mazāka iemaksa tiek prasīta.

Ko piedāvā Hipocredit

Šis aizdevējs piedāvā kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, tāpēc, ja aizņematies mājokļa iegādei, šis īpašums kuru pērkat arī būs ķīla. Izvēloties šo aizdevēju jums ir jābūt vismaz 20 gadus vecam ar pastāvīgiem, pierādāmiem ienākumiem. Jums nedrīkst būt kavēti maksājumi citās kredītu iestādēs vai citi parādi, īsāk sakot, jūsu kredītu vēsturei ir jābūt tīrai. Tāpat, jums ir jābūt Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam vai pilsonim.

Kā pieteikties Hipocredit kredītiem

Piesakoties kredītam mājokļa iegādei, jums ir jāaizpilda pieteikuma anketa un dažu stundu laikā jūs saņemsiet piedāvājumu. Aizdevējs ne vienmēr piekritīs jūsu prasītajai summai un termiņam, aizdevējs var jums piedāvāt citu summu pēc tam, kad ir izvērtēta jūsu maksātspēja un iespējas. Arī aizdevuma procenti ir atkarīgi no jūsu iespējām un kredītu vēstures. Kopā, šī aizdevuma saņemšana var aizņemt līdz pat 10 dienām. Šāda apjoma kredītiem tas nav nekas neierasts, jo ir nepieciešams rūpīgi izvērtēt gan jūs gan īpašumu kuru ieķīlājat un pērkat. Uzņēmuma sadarbības partneris – Latio, veiks īpašuma novērtēšanu, tāpat, arī laiks kādā viss tiks noformēts zemesgrāmatā var ietekmēt kredīta piešķiršanas laiku.

Hipo Credit logo

Cik maksā pieteikums pie Hipocredit.lv

Pati pieteikuma iesniegšana un aizdevuma noformēšana ir bezmaksas, taču, atkarībā no dažādiem apstākļiem, jums nāksies maksāt aizdevuma izsniegšanas komisijas maksu kas ir no 3 līdz 10% no aizdevuma summas. Tāpat, izvērtējot jūsu pieteikumu un īpašumu, kredītam tiks piemērota procentu likme kas var būt no 8 līdz 18% gadā. Ja vēlaties aizdevumu atmaksāt priekšlaicīgi, tad gan nav jāsatraucas par papildus izmaksām, varat to droši darīt. Jāpiemin, īpašuma vērtēšana ir bezmaksas pakalpojums, bet ne visā Latvijā. Ja īpašums atrodas kādā lauku teritorijā, var nākties maksāt arī par vērtēšanu. Latio piedāvā bezmaksas vērtēšanu tikai lielākajās Latvijas pilsētās.

Izvēloties iegādāties mājokli kredītā, jums ir rūpīgi jāpārdomā šīs solis, jo tās ir ļoti nopietnas, apjomīgas un ilglaicīgas saistības. Šādu lēmumu nedrīkst pieņemt sasteigti un neapdomīgi.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.