Izbūvēs vietējās joslas pie K.Ulmaņa gatves

Par 340 tūkstošiem eiro Rīgā plānots izbūvēt vietējās joslas pie K.Ulmaņa gatves – starp Liepājas ielu un Rudbāržu ielu un starp Mežmalas ielu un Gaviezes ielu, aģentūru BNS informēja Rīgas pašvaldībā.

Dome norāda – lai nokļūtu uz K.Ulmaņa gatvei blakus esošajiem zemes gabaliem starp Liepājas un Rudbāržu ielu nepieciešams izveidot iebrauktuves ar pieslēgumu pašai gatvei. Tā kā K. Ulmaņa gatve ir viena no lielākajām Rīgas ielām ar vienu no lielākajām satiksmes intensitātēm, normatīvie akti nepieļauj tiešu pieslēgumu pie šāda veida ielas. Lai izbūvētu iebrauktuvi atbilstoši normatīviem, nepieciešams veidot paralēlu brauktuvi – vietējo joslu. Ņemot vērā, ka minētajā ielas posmā jau vēsturiski ir sākts būvēt vietējo joslu, ir izstrādāts projekts, kas papildina jau izbūvēto joslu un savieno to ar vietējo joslu, kas izbūvēta pie degvielas uzpildes stacijas “Neste”.

Savukārt gatves posmā starp Mežmalas un Gaviezes ielu jau ir izveidotas vairākas iebrauktuves, kas neatbilst satiksmes drošības prasībām. Tagad ir izstrādāts projekts, kas apvieno esošās iebrauktuves lokālā vietējā joslā un nodrošina nepieciešamo satiksmes drošību.

Projektu īstenošanai līdzekļi tiks ņemti no pašvaldības budžeta programmas “Mērķdotācija pašvaldības autoceļiem un ielām”.

 

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.