Jūnija vidū izsolīs “Daugavpils dzirnavnieks” īpašumus

Izsolēs jūnija vidū, 15.jūnijā, izsolīs maksātnespējīgā lopbarības ražotāja “Daugavpils dzirnavnieks” nekustamos īpašumus, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Maksātnespējas procesa administratore Vija Ritenberga izsolēs piedāvās iegādāties “Daugavpils dzirnavniekam”  piederošus trīs zemes gabalus Maļinovas pagastā, Daugavpils novadā, kuru kopējā platība ir 47,80 hektāri un izsoles sākumcena 20 tūkstoši eiro.

Izsolē ar 75 tūkstošu eiro sākumcenu tiks pārdota ēka un zemesgabals, Brīvības ielā 72, Gulbenē uz kura atrodas maizes ceptuve, artēziskā aka, sūkņu stacija, svaru ēka, veikals un garāžas noliktava.

Tāpat tiks izsolīta nojume Ūdrīšu pagastā, Krāslavas novadā ar 800 eiro sākumcenu, kā arī dzīvoklis Cietokšņa ielā 55, Daugavpilī, kura sākumcena noteikta 14 tūkstoši eiro.

Izsoles tiek rīkotas Valsts ieņēmumu dienesta  labā.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Daugavpils  tiesa pērn decembra beigās pasludināja “Daugavpils dzirnavnieks” maksātnespējas procesu. Ar pieteikumu Daugavpils tiesā decembra sākumā vērsās uzņēmuma “Atradius Credit Insurance N.V.” Nīderlandes filiāle.

Atbilstoši datubāzes “Lursoft” informācijai “Daugavpils dzirnavnieks” 2013.gadā strādāja ar 4,502 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 25,7% mazāk nekā 2012.gadā, savukārt kompānijas zaudējumi saruka 2,7 reizes un bija 323,5 tūkstoši eiro.

“Daugavpils dzirnavnieks” reģistrēts 1991.gada novembrī, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 1,08 miljoni latu (2,6 miljoni eiro). Kompānijas lielākais īpašnieks ir kompānija “Pie Daugaviņas”, kam pieder 60,35% “Daugavpils dzirnavnieka” akciju. Uzņēmums gan ir akciju sabiedrība, tādēļ tam Uzņēmumu reģistram nav jāsniedz ziņas par īpašniekiem, un šī informācija var neatbilst patiesībai.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.