Kā atsākt finanšu dzīvi pēc bankrota

EURFinanšu dzīvi pēc bankrota nav viegli atsākt, jo katra diena ir kā milzīgs pārbaudījums. Bankrota laikā cilvēks pazaudē visu, ko savas dzīves laika posmā ir iekrājis, tāpēc nav viegli atsākt finanšu dzīvi pēc bankrota.

Īpaši grūti tas, ir tiem, kas nav pārāk spēcīgi emocionāli, jo pats bankrota process jau ir liels emocionāls pārbaudījums, kas prasa pacietību, disciplīnu un izturību, tikt cauri šim procesam. Lai veiksmīgi atsāktu savu finanšu dzīvi pēc bankrota, sākumā ir nepieciešama dzīvesvieta. Ja ar savu algu nespēj atļauties izīrēt dzīvokli, tad ideālā variantā dodies pie kāda no saviem radiniekiem, kuri ir gatavi dot Tev pajumti. Ja šādas iespējas nav, tad vienmēr pastāv iespēja izīrēt vienu istabiņu dzīvoklī, kurā dzīvo saimnieki vai citi īrnieki. Tādā veidā ir iespējams atrast dzīvesvietu par ļoti izdevīgām cenām.

Tālāk Tev ir jāmēģina ik mēnesi iekrāt mazliet naudu, jo ar laiku Tu noteikti vēlēsies tikt pats pie sava īpašuma. Ja naudu neizdodas iekrāt, tad ir jāmeklē veidi kā tērēt mazāk vai pelnīt vairāk. Vienmēr ir iespēja atrast veidus kā gūt papildus ienākumus. Ja Tev neizdodas atsākt dzīvi pēc bankrota, tad varbūt ir jāmeklē palīdzība pie speciālista.

Vairāk vai mazāk viss notiek Tavā galvā. Ja Tu esi spējīgs tikt pāri tam, ko pa visiem šiem gadiem esi zaudējis, tad arī būsi spējīgs atsākt dzīvi pēc bankrota. Pēc bankrota būtu jāseko dažiem vienkāršiem noteikumiem, kas ļaus Tev veiksmīgi turpināt dzīvi pēc bankrota. Pats galvenais noteikums ir maksāt visu laicīgi.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.