Kas ir SEB kredītmaksājumu apdrošināšana

Starp dažādiem apdrošināšanas veidiem – dzīvības, auto, mājokļa, vērtslietu, u.t.t. – kredītmaksājumu apdrošināšana, šķiet, ir viena no mazāk zināmajiem, retāk lietotajiem. Kredītmaksājumu apdrošināšana ļauj izvairīties no dažādiem apstākļiem, kas var traucēt uz laiku veikt kredīta maksājumus. Kredītmaksājumus apdrošināt var būt laba izvēle, ja vēlaties papildus mieru. SEB piedāvātā kredītu apdrošināšana ir paredzēta cilvēkiem, kas vēlas apdrošināt hipotekārā kredīta maksājumus.

SEB kredītmaksājumu apdrošināšana

SEB kredītmaksājumu apdrošināšana ļaus jums izvairīties no nepatīkamām situācijām. Piemēram, šī apdrošināšana sedz sekojošos gadījumus:

  • Pārejoša darbnespēja – ja laika periodā līdz gadam neesat spējīgs veikt maksājumus ilgstošas slimības rezultātā;
  • Piespiedu bezdarbs (kā papildus pakalpojums) – ja kādu iemeslu pēc nevarat veikt darba pienākumus, piemēram, sliktas ražas vai kā cita dēļ, var apdrošināties pret piespiedu bezdarbu termiņā līdz 6 mēnešiem;
  • Darbaspēju zaudēšana – ja kādu iemeslu dēļ zaudat darbaspējas uz atlikušo dzīvi, SEB piedāvā kredītu dzēst;
  • Nāve – nāves gadījumā kredīta atlikums tiek dzēsts, pasargājot galvotāju un iespējamos mantiniekus no kredītsaistībām;

Papildus SEB piedāvā apdrošināt arī galvotāju. Faktiski šis apdrošināšanas veids ļauj pasargāt gan sevi, gan tuvākos no problēmām, kas mēdz rasties kredīta atmaksas gaitā. Piemēram, nāves gadījumā mantinieki saņems īpašumu, nevis kredītsaistības. Savukārt gadījumā, ja veicat kredīta atmaksu ar kādu kopā, jūs pasargājat savu otro pusīti no problēmām, kas var rasties, uzņemoties kredīta atmaksu vienam. SEB piedāvā vairākus riska segumus, un jūs varat izvēlēties nemaksāt par apdrošināšanu, kas jums nešķiet svarīga. Tiesa, iesakām pārbaudīt, vai, piemēram, dzīvības apdrošināšana nebūs izdevīgāka, ja tas ir galvenais, par ko jūs uztraucaties.

Kredītmaksājumu apdrošināšana ir pieejama personām no 18 līdz 55 gadu vecumam. Pieteikties var tikai SEB hipotekārā kredīta ņēmēji. Citiem kredīta veidiem apdrošināt maksājumus nav iespējams. Šāds apdrošināšanas veids ne tikai parāda, ka esat ļoti uzmanīgs, bet arī rūpējaties par savu tuvāko labklājību arī gadījumiem, kad vairs nebūsit uz to spējīgs pašrocīgi. Izvēlies dzīvot droši – apdrošinies!

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.