Kas liecina par to, ka esi finansiāli stabils

NaudaĻoti svarīgs iemesls, kas liecina par to, ka Tu esi finansiāli stabils ir tad, kad Tu vairs nesatraucies par to, kas notiks ja Tu pazaudēsi darbu. Tas nav domāts par to, ka Tu uztraucies, ka paliksi bez darba. Drīzāk gan par to, kas notiks ja Tu pazaudēsi darbu, kā atmaksāsi rēķinus vai izdzīvosi līdz būsi spējīgs atrast citu darba vietu. Tieši tāpēc visi finansiāli stabilie cilvēki veido naudas uzkrājumu. Pat ja uzkrājums ir pavisam neliels, tas var izglābt Tevi situācijās, kad paliec bez ienākumiem. Uzkrājuma veidošana nav viegls process un lielākā daļa cilvēki nav spējīgi to darīt. Iespējams, ka tas ir tāpēc, ka naudu var iztērēt daudz vieglāk un ātrāk nekā nopelnīt.

Tev nav vainas apziņa, kad Tu iztērē lielāku naudas summu. Šis ir viens no labākajiem indikatoriem, kas ļauj Tev saprast to vai esi finansiāli stabils. Katram cilvēkam kādreiz pienāk brīdis, kad viņš ir juties vainīgs par to, ka iztērē pārāk lielu naudas summu. Tomēr finansiāli stabiliem cilvēkiem ir jātiek vaļā no šīs vainas apziņas. Pat ja tavi ienākumi nav pārāk lieli, tu vari likt sev nejusties vainīgam par to, ka iegādājies kaut ko, kas ir dārgāks par precēm, kuras Tu iegādājies ikdienā. Atceries pēdējās trīs reizes, kad iegādājies kaut ko dārgāku kā parasti! Padomā vai tas lika Tev justies vainīgam?

Pats galvenais indikators par to, ka Tu esi finansiāli stabils ir tad, kad Tavs kredīta balanss ir ļoti labs un tev nav parādu. Ja Tev nav neviena aizdevuma, līzinga, kredīta vai parādi draugiem un radiem. Tas nozīmē, ka Tu esi finansiāli stabils un Tev nav jādomā par to, ko Tu darītu ja paliktu bez darba. Tieši tad, kad Tev nav nekādu kredītu un Tu esi spējīgs pilnībā izmantot savus ienākumus, jo nav jātērē papildus dažādiem kredītiem, tad Tu esi finansiāli stabils. Dzīve bez kredītiem nav viegla, taču ir iespējama. Seko šiem padomiem un padari savu dzīvi finansiāli stabilāku.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.