Kredīts dzīvokļa remontam

Kredīta iespējas dzīvokļa remontam ir visai plašas, tāpēc, lai saprastu, kuru no kredītu veidiem izvēlēties, būtu jānosaka jums nepieciešamā aizdevuma summa un atmaksas termiņa ilgums, kā arī tas vai dzīvokli esat gatavs norādīt kā ķīlu, vai arī labprātāk no tā izvairītos.

Ņemot vērā visus iepriekš minētos kritērijus dzīvokļa remontam būtu piemērots viens no šiem aizdevumu variantiem:

Patēriņa kredīts – šis kredīta veids piemērots remontam, kura izmaksas nepārsniedz 10 000 eiro un kredīta atmaksa paredzēta periodā līdz 5 gadiem. Noformējot patēriņa kredītu, nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, kā arī aizdevējam nav jāatskaitās par izlietotajiem līdzekļiem. Šāda veida kredītus izsniedz gan banku, gan nebanku aizdevēji, un tos iespējams noformēt internetā.

Kredīts kas īpaši paredzēts dzīvokļa remontam – šādi kredīti parasti tiek veidoti uz hipotekāro kredītu bāzes, kas nozīmē, ka tā noformēšanai ir nepieciešama nekustamā īpašuma ķīla, par ko var kalpot arī dzīvoklis, kuru grasāties remontēt, protams, ja tas ir jūsu īpašumā. Šo kredītu apjoms mēdz pārsniegt 10 000 EUR. Šādus aizdevumus izsniedz gan banku, gan nebanku aizdevēji. Atkarībā no aizdevēja jums var būt jāatskaitās par izlietotajiem līdzekļiem, taču tam vairāk uzmanību pievērš tieši bankas.

Hipotekārais kredīts – šis ir aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu, kuru izsniedz gan banku, gana arī daži nebanku aizdevēji. Hipotekārā aizdevuma galvenā priekšrocība ir lielās aizdevuma summas un garie atmaksas termiņi, kas ir izdevīgi tad, ja esat nolēmis veikt eiro remontu vai pat pilnībā pārbūvēt konkrēto dzīvokli, taču jāatceras, ka šāds aizdevums var uzlikt gadu desmitiem ilgas kredītsaistības.

Veicot dzīvokļa remontu apdomīgi, iespējams ietaupīt līdzekļus nākotnē, tādā veidā atrodot iespēju, kā veikt aizdevumu atmaksu, neizjūtot nekādu finansiālu slogu. Viens no šādiem variantiem varētu būt dzīvokļa siltināšana un apkures sistēmas maiņa, tādā veidā krietni ietaupot uz maksājumiem par siltumu, kas ziemas laikā var palielināties pat divas reizes.

Izvēloties jebkuru no iepriekš minētajiem kredītu variantiem, rūpīgi apdomājiet savas iespējas aizdevumu atgriezt un aizņemieties apdomīgi.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.