Kredīts līdz nekustamā īpašuma pārdošanai

Dažreiz, nekustamā īpašuma pārdošana var sagādāt nelielas problēmas, piemēram, tirgus cenas ir kritušās, nevar laikus atrast pircēju vai arī naudas summa, ko iegūtu par nekustamo īpašumu nepieciešama nekavējoties, taču pārdošanas formalitāšu kārtošana var šo procesu aizkavēt. Kredīts līdz nekustamā īpašuma pārdošanai ir paredzēts tieši šādu problēmu risināšanai.

Kredīts līdz nekustamā īpašuma pārdošanai ļaus jums nopirkt jaunu īpašumu vēl pirms vecais būs pārdots, šis kredīts ir izdevīgs risinājums gadījumos, kuros nauda nepieciešama steidzami un jūs nevarat vai nevēlaties gaidīt, kamēr atrisināsies visas ar nekustamā īpašuma pārdošanu saistītās problēmas vai tiks atrasts pircējs.

Kur saņemt kredītu

Saņemt kredītu

Šāda veida kredītus izsniedz vairāki aizdevēji, turklāt daži no tiem pat piedāvā atrast pircēju jūsu nekustamajam īpašumam un nodrošināt īpašuma pārdošanu par visizdevīgāko cenu.

Pietikt kredītu līdz nekustamā īpašuma pārdošanai jūs varat gan dodoties uz kādu no aizdevēju filiālēm vai izmantojot internetu. Piesakot kredītu internetā, jūs to varēsiet izdarīt pavisam ātri un vienkārši, turklāt atrodoties jebkurā Latvijas vietā, kurā pieejams internets.

Lai labāk izprastu visus kredīta nosacījumus un noskaidrotu vai jums šis kredīts patiešām nepieciešams, kā arī uzzinātu vairāk par jūsu finansiālo situāciju, lielākā daļa aizdevēju piedāvā iespēju saņemt bezmaksas finanšu konsultāciju.

Lai pieteiktos kredītam jums būs nepieciešams:

Nekustamais īpašums

  • Dokuments, kas apliecina jūsu īpašuma tiesības, tā varētu būt zemesgrāmata vai apliecība par īpašuma tiesībām līdz dzīvojamās mājas privatizācijai.
  • Ja īpašums ir reģistrēts zemesgrāmatā, nepieciešama tehniskās inventarizācijas lietas kopija.
  • Jūsu pase, kā arī laulātās personas pases kopija, ja tāda ir.
  • Pēdējais komunālo maksājumu rēķins.
  • Nepieciešama izziņa no Valsts ieņēmumu dienesta, ja aizdevuma summa pārsniedz 100 valstī noteiktās minimālās mēnešalgas.

Noformējot kredītu vairāki aizdevēji ļauj izvēlēties sev izdevīgāko kredīta apmaksas veidu no piedāvātajiem, tas varētu būt izlīdzinātais maksājums vairāku gadu garumā, visa aizdevuma apmaksa uzreiz pēc īpašuma pārdošanas vai arī iespēja sākt atmaksāt kredītu tikai vairākus mēnešus pēc aizdevuma saņemšanas un citi veidi.

Pirms šī, tāpat kā jebkura cita kredīta noformēšanas, vēlams apdomāt savas iespējas kredītu atmaksāt.

1 komentārs par “Kredīts līdz nekustamā īpašuma pārdošanai”
  1. Izsaku atzinību darbiniecei Solvitai,par operatīvo skaidrojumu un sa darbību ar klientu,atbilstoša profesionāle Mintos komandā,iesaku.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.