Kredīts mājas remonta veikšanai

Remonts ne tikai padara mājokli modernāku un skaistāku, bet arī siltāku un drošāku, kā arī ļauj ietaupīt naudu uz siltuma, elektrības, kā arī uz citiem rēķiniem. Kārtīga remonta izmaksas bieži vien pat var sasniegt summu, kas mērāma pāris tūkstošos, tieši tāpēc pirms remonta uzsākšanas vajadzētu aprēķināt visas izmaksas, lai saprastu vai nepieciešamā summa jums ir pieejama.

Ja remonts nepieciešams un konkrētā summa jums šobrīd nav pieejama, taču remonta izmaksas jūs spētu segt pakāpeniski, tad kredīts mājas remonta veikšanai ir domāts tieši jums.

Saņemt kredītu mājas remonta izdevumiem

Saņemt kredītu

Uzzināt vairāk par kredīta saņemšanas iespējām

Lielāku izdevumu segšanai viens no labākajiem kredītu veidiem ir hipotekārais kredīts. Vairāki aizdevēji piedāvā hipotekāro kredītu tieši remonta izmaksu segšanai.

Kā notiek kredīta izsniegšana

Liela daļa aizdevēju (it īpaši bankas) kredītu mājas remontam izmaksā pa daļām, pēc plāna, kurš sastādīts vadoties pēc remonta tāmes. Šādā veidā gan jūs, gan aizdevējs esat pārliecināti, ka nauda tiks izlietota tieši tur, kur tā iepriekš bija paredzēta, kā arī remonts tiks pabeigts iepriekš noteiktajos termiņos, bez vilcināšanas un gadiem ilgas dzīvošanas remonta atmosfērā.

Pieteikties kredītam ir pavisam vienkārši un to var izdarīt gan dodoties uz kādu no aizdevēja filiālēm vai arī aizpildot pieteikuma formu internetā. Pirms pieteikšanās ieteicams būtu izmantot kādu no aizdevēju piedāvātajām bezmaksas finanšu konsultācijām.

Lai pieteiktos aizdevumam:

  • Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam,
  • Jums jābūt nekustamā īpašuma īpašniekam,
  • Jāsaņem regulāri un pierādāmi ienākumi,
  • Nedrīkstat būt parādnieku, nemaksātāju sarakstā.

Noformējot kredītu mājas remonta veikšanai, jums kā ķīla jeb nodrošinājums Kredītsbūs jānorāda jums piederošs nekustamais īpašums, tas var būt arī mājoklis, kuru gatavojaties remontēt.

Ja vēlaties visu remontam paredzēto naudu saņemt uzreiz vai arī saņemt aizdevumu nenorādot, ka tas domāts remonta veikšanai, jums ir iespēja izvēlēties citus aizdevuma veidus, piemēram, kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu vai arī ja remonta izdevumi nav lieli, patēriņa kredītu.

Padoms – pirms kredīta noformēšanas izpētiet vairāku gan banku, gan nebanku aizdevēju piedāvājumus, lai saprastu, kurš jūsu gadījumā ir visizdevīgākais.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.