Kredīts mājokļa remontam 2018. gadā

Nekustamais īpašumsJūsu mājoklis ir sens, tas nes ģimenisku auru, taču gribat tomēr tajā iezīmēt kādas novitātes? Varbūt mājoklis nebūt nav tik sens vai vecs, taču tāpat prasīt prasās pēc atsvaidzinājuma? Taču Jums nav tik daudz brīvu līdzekļu? Tad Jums nepieciešams prasīt kreditoriem kredītu mājokļa remontam 2018. gadā.

Kredītu mājokļa remontam var pieprasīt, izmantojot dažādus kredīta veidus.

Populārākais arī 2018. gadā būs ātrais kredīts, taču šajā gadījumā Jums jārēķinās ar ierobežotu naudas summu, kas vien būs daži simti, jo īpaši, ja pagātnē neesat bijis konkrētai kredīta kompānijai klients. Turpretī, ja ar attiecīgo kredīta kompāniju esat sadarbojies jau iepriekš, Jums ir pietiekoši augsti ikmēneša ienākumi, protams atbilstat kreditora noteiktajai vecuma grupai, kas pārsvarā ir 18-70 gadu vecums, esat Latvijas pilsonis un Jums ir pozitīva kredītvēstule, iespējamā kredīta summa mājokļa remontam var būt krietni lielāka.

Ja nopietni izvērtēsiet ātro kredītu iespējas līguma nosacījumiem, salīdzinot visus kredīta kompāniju piedāvājumus, iespējams, ka kredīta summa būs jāatgriež tieši tik liela, cik aizņēmāties, tā kā nepārmaksāsiet absolūti neko, jo 2018. Gadā ātro kredītu sektorā diezgan populārs ir bez komisijas kredīta izskatīšana un naudas izsniegšana, kā arī, ja kredītu varat segt 30 dienu laikā, ir nulles procentu likme.

Varat atvērt kredītlīnijas kontu, šī kredīta veids pateicīgs ar to, ka veicot remontu, Jums visa kredīta summa nav nepieciešama uzreiz, jo veicot remontu, pa daļām arī veicat materiālu iegādi un norēķinu par darbu. Kredītlīnija to pieļauj, izņemt naudu pa daļām un, galvenais – maksāt procentus tikai par izlietoto naudas summu. Kredītlīnijas vēl viens ļoti pozitīvs nosacījums, ka sava piešķirtā kredīta limita apmērā, Jūs naudas summu varat aizņemties un atgriezt vairāk kārt, kas veicot remontdarbus var noderēt. Arī aizņēmuma atgriešanu, ātrumu un lielumu Jūs nosakāt pats, atbilstoši savām finansiālajām iespējām. Tiem, kuri mājokļa remontu vēlas veikt tā ļoti nopietni, būs nepieciešami daudz nopietnāki līdzekļi, līdz ar to piemērotāks būs cits aizņēmuma veids Jūsu mājokļa remontam – patēriņa kredīts, kurš kā produkts jau pats par sevi ir veidots šādiem nopietni lielākiem projektiem, kā piemēram auto iegāde, vai mājokļa remonts.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.