Kredits365 patēriņa kredīti

Kredits365 ir SIA Delta Capital zīmols, kam pieder arī kredits7 kredītu pakalpojumiem. Vietnē Kredits365.lv var pieteikties gan īstermiņa, gan ilgtermiņa kredītiem.

GPL

Ikviens, kurš ir ņēmis kredītu, aptuveni noprot, kādas procentu likmes gaidāmas no katra aizdevuma veida, kaut vai pēc tā, kuram kredītam tās ir lielākas vai mazākas. Piemēram, augošā secībā šādi varam salīdzināt hipotekāro kredītu, patēriņa kredītu, ātro kredītu. Taču tad, kad jau vēlamies atrast izdevīgāko piedāvājumu, vērts apskatīt gan banku, gan kredītdevēju piedāvājumus tuvāk. Šajā rakstā koncentrēsimies uz patēriņa kredīta procentu likmēm.

Patēriņa kredīti Latvijā

Patēriņa kredīti Latvijā ir finansiālais atbalsts, kam Jūs varat pieteikties, lai sasniegtu visas Jūsu vēlmes un vajadzības. Šie kredīti ir pieejami divos veidos. Pirmais ir patēriņa kredīts pret galvojumu, kuram Jūs varat pieteikties, piedāvājot galvotāju. Aizdevējs pretī sniegs Jums zemas procentu likmes un elastīgu atmaksas termiņu. Otrs veids, kā iegūt patēriņa kredītu Latvijā, ir patēriņa kredīti bez galvojuma, kur Jūs varat iegūt finansiālu atbalstu bez galvotāja. Šie kredīti piedāvā Jums ātru apstiprinājumu ar mazu dokumentu aizpildīšanu. Abiem veidiem ir savi plusi un mīnusi; Jūsu ziņā ir izlemt, kas ir piemērotāks Jums.

Īsākais laika posms, kādā var saņemt Kredits365.lv ātro kredītu, ir 15 minūtes – ja kredīta izsniedzēja lēmums par kredīta piešķiršanu ir pozitīvs. Lēmums tiek pieņemts pēc aizņēmēja reģistrēšanās vietnē Kredits365.lv, kuras laikā jāuzrāda gan aizņēmuma mērķis, gan esošo kredītsaistību summa, darbavietas adrese, ieņemamais amats un mēneša ienākumi, e-pasta adrese un mobilā tālruņa numurs. Pēc reģistrēšanās jāveic 0,01 EUR pārskaitījums uz aizdevēja kontu, lai kredīta devējs tiktu informēts par konta numuru iecerētā kredīta pārskaitījumam. Šajā procesā tiek iesaistītas arī citas finanšu institūcijas, piemēram, parādu piedziņas kompānijas, Latvijas Bankas Kredītu reģistrs, Valsts ieņēmumu dienests, Iedzīvotāju reģistrs, lai vajadzības gadījumā pārbaudītu klienta kredītvēsturi, maksājumus citām kredītiestādēm un prasības pret klientu, ja tādas ir bijušas. Labvēlīgas informācijas gadījumā kredīts tiek piešķirts 15 minūšu laikā un tā 365 dienas gadā; ja kredīta ņēmēja bankas konts nav Swedbank, Citadele vai SEB bankā, pārskaitījums notiek vienas darba dienas laikā.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.