Kredits7

Kredits7 pārstāvis Latvijas tirgū ir SIA Delta Capital, kam pieder arī zīmols Kredits365. Šis ir salīdzinoši neliels tirgus spēlētājs, kura piešķirtās aizdevumu summas ir līdz 300,- EUR un līdz 30 dienām. Iespēja pagarināt līguma termiņu.

Līdzīgi, kā vairums ātro kredītu tirgotāju Latvijā, Kredits7 par aizdevumu nepieprasa galvojumu vai ķīlu. Vienreizējā reģistrācijas maksa par kredīta pieteikšanu ir 0,01 EUR. Tiek solīts kredīta pieteikumu izskatīt 10 minūšu laikā.

Kaut gan Kredits7 mājas lapas galvenajā sadaļā, kredītu kalkulatorā, atrodama informācija, ka pirmais kredīts iespējams līdz 300,- EUR, sadaļā Palīdzība par kredītu ņemšanu tiek paziņots, ka pirmais kredīts tiek izsniegts līdz 150,- EUR, otrais un trešais kredīts sekmīgas iepriekšējo kredītu atmaksas gadījumā, attiecīgi, 200,- EUR un 300,- EUR. Par pirmo netiek aprēķināta darījuma komisijas maksa. Taču, ja pirmais kredīts un atkārtoti kredīti netiek atmaksāti laikā, par nokavēto maksājumu vai tā daļu iestājas atbildība 1% apmērā no nenomaksātās summas par vienu dienu. Tāda pati atbildība iestājas par nenomaksātiem nākamiem kredītiem. Par katru atsevišķu kredīta summu ir noteikta komisijas maksa. Salīdzinot komisijas maksas, izdevīgāk ir izvēlēties maksimālo atmaksas termiņu, pēc kura komisijas maksas ir salīdzinoši mazākas, kā atmaksājot kredītu nedēļas laikā. Esoša klienta 400,- EUR lielam aizņēmumam pēc 2 mēnešiem uzvija ir 140,- EUR, tas ir, 35%.

Klientiem tiek piedāvāta lojalitātes programma, kas piešķir atlaides komisijas maksai, atkarībā no atkārtoti ņemtā kredīta skaita. Šīs atlaides 3. un 4. ņemtajam kredītam, 5. un 6., kā arī 7. un turpmākiem kredītiem ir attiecīgi -10%, -15% un -20% no komisijas maksas.

Netiek sniegta informācija, vai nepieciešami oficiāli ienākumi, lai saņemtu kredītu, bet vecuma robežas, kādās kredīta ņēmējs drīkst ņemt kredītu, ir no 21 līdz 65 gadiem.

Sniegtā informācija liecina, ka iespējama kredīta atmaksas pagarināšana par atsevišķu komisijas maksu katra kredīta gadījumā, atkarībā no aizņēmuma summas un laika posma, kādā kredīta ņēmējs apņēmies kredītu atdot.

Informācija iegūta no zuz.lv. Jautājumu gadījumā, jautāt viņiem.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.