Kur aizņemties naudu?

Daudzi cilvēki katru dienu nonāk īstermiņa finanšu krīzē. Tā kā daudz vairāk cilvēku katru dienu to piedzīvo, tie, kam nepieciešama palīdzība, nevar vienkārši vērsties pie draugiem vai ģimenes locekļiem un aizņemties naudu. Tiem, kam nauda nepieciešama ātri, nav laika pieteikties kredītam bankā.

Nauda

Ja nepieciešama neliela naudas summa

Tāpat tie, kam nepieciešama tikai neliela naudas summa, var uzskatīt, ka tā ir lieka laika tērēšana, ja kredīts ir tik mazs, ka to var atmaksāt dažu nedēļu laikā. Vēl viena cilvēku grupa, kam var būt nepieciešama palīdzība, ir tie ar nelieliem ienākumiem. Tie, kam ir nelieli ienākumi, jau zina, ka banka varētu viņu kredīta pieteikumu noraidīt, lai cik maza būtu arī kredīta summa.

Cilvēki augstākminētajās situācijās parasti galu galā dodas uz ātro kredītu aizdevēju mājas lapas adresi. Šie ātro kredītu aizdevēji principā ir vienādi. Būtībā personai, kam nepieciešama nauda (aizņēmējs) saņem kredītu šajā mājas lapā (aizdevējs) un atmaksā to atpakaļ īsā laika periodā (30 dienu laikā).

Drošība

Lai aizsargātu patērētājus (aizņēmēju), tika izveidots likums, kas pieprasa šiem ātro kredītu aizdevējiem atklāt kredītu izmaksas. Tas ir tikai viens no daudzajiem likumiem, kas strādā aizņēmēja labā. Aizņemieties bez satraukuma un bažām par slēptām maksām. Tādējādi aizdevēji nevar melot aizņēmējiem par to, cik daudz kredīts izmaksās un kad kredīts ir jāatmaksā, aizņēmējam nav jāsastopas ar negaidītām maksām.

2 komentāri par “Kur aizņemties naudu?”
  1. Svetlana Rakstīja:

    Kur var aiznemties 1000 eiro 18 menesi

  2. Bigbank, mintos, bankas, Credit24 un Vivus piedāvā šadas summas!

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.