“Latvia Tours” pērn nopelna 332 tūkstošus

Tūrisma aģentūra “Latvia Tours” pērn strādāja ar 17,011 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,7% mazāk nekā 2013.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa auga par 37,6% un bija 332,2 tūkstoši eiro, liecina datubāzē “Lursoft” pieejamais kompānijas finanšu pārskats.

Uzņēmuma vadības ziņojumā sacīts, ka viena no “Latvia Tours” 2015.gada prioritātēm ir turpināt darbu pie korporatīvo klientu segmenta attīstības. “Šim nolūkam ir izveidota jauna štata vieta – biznesa attīstības vadītāja, tādējādi plānojam aktīvi strādāt pie jaunu korporatīvo klientu piesaistes. Uzņēmums turpinās piedalīties iepirkumu konkursos gan Latvijā, gan Eiropā, kā arī pilnveidos biznesa klientiem paredzēto produktu grozu, tādējādi caur plašāku piedāvājumu, piesaistot jaunus korporatīvos klientus,” norādīja kompānijas vadība.

Šogad “Latvia Tours” plāno pievērst pastiprinātu uzmanību arī atpūtas produktu segmentam un tā attīstībai. Tāpat tiks turpināta sadarbība ar profesionālajām nozares asociācijām, attīstot pasākumu organizēšanas un konferenču segmentu.

Uzņēmums arī investēs jaunu tirgu apguvē un klientu piesaistē ienākošā tūrisma jomā un turpinās strādāt pie jaunu tehnoloģiju apguves un tirgus izpētes, lai celtu darbinieku produktivitāti un palielinātu konkurētspēju kā Latvijas, tā Eiropas tirgos. “Plānojam celt “Latvia Tours” profesionālo reputāciju un prestižu, aktīvi darbojoties tādās institūcijās kā Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Zviedrijas tirdzniecības kamera, Amerikas tirdzniecības kamera, Vācijas tirdzniecības kamera. Plānots modernizēt korporatīvajiem klientiem paredzēto tiešsaistes portālu “Business Plus”, kā arī aktīvi strādāt pie uzņēmuma mārketinga stratēģijas un tās īstenošanas,” teikts vadības ziņojumā.

Tāpat “Latvia Tours” plāno aktīvi apmeklēt tūrisma izstādes un gadatirgus NVS valstīs, Eiropā un ASV, lai piesaistītu papildu klientus ienākošā tūrisma segmentā.

2013.gadā “Latvia Tours” strādāja ar 17,312 miljonu eiro apgrozījumu un 241,4 tūkstošu eiro peļņu.

“Latvia Tours” ir viena no lielākajām tūrisma aģentūrām Latvijā, kas ir dibināta 1992.gadā. Kompānijas pamatkapitāls ir 80 tūkstoši latu (113,8 tūkstoši eiro), un tā pieder investoram no Beļģijas Deividam Verjē.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.