Latvijas hipotēka

SIA “Latvijas hipotēka” ir licencēts nebankukredītdevējs, kas piedāvā hipotekāro kredītu jeb kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Uzņēmums piedāvā kredītus visā Latvijas teritorijā. Pieteikumi tiek izskatīti ļoti ātri, un uzņēmums lepojas ar to, ka tam ir īpaša pieeja katram klientam. Šajā rakstā apskatīsim, kādu hipotekāro kredītu īsti piedāvā šis uzņēmums.

Latvijas hipotēka hipotekārā kredīta piedāvājums

  • Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu līdz 75% no īpašuma vērtības;
  • Pieteikties kredītam iespējams www.lh.lv vai zvanot 80 00 99 91 un pierakstīties uz konsultāciju klātienē.;
  • Atmaksas maksimālais termiņš – līdz 15 gadiem;
  • Varat izmantot, kādam mērķim vēlaties – biznesa uzsākšanai, ceļojumam, esošo parādsaistību nomaksai, kā arī mājokļa remontam vai jauna mājokļa iegādei.

Kredītu veidi

  • Kredīts zemniekiem – kredīts pret zemes vai meža ķīlu vairumā gadījumu noderīgs zemnieku saimniecībām. Kredīts tiek ņemts tehnikas remontam, iegādei, izejmateriālu iegādei vai saimniecības attīstībai.
  • Kredīts būvniekiem – piemērots risinājums būvniekiem un nekustamo īpašumu attīstītājiem. Sniedz iespēju ātri saņemt aizdevumu būvniecības pabeigšanai vai turpināšanai, nezaudējot ieguldīto.
  • Kredītu apvienošana – iespējams apvienot kredītus, paņemot hipotekāro kredītu “Latvijas hipotēkā”. Šādi iespējams samazināt ikmēneša maksājumu, kā arī nokārtot savas kredītsaistības izdevīgāk, jo hipotekārajam kredītam ir mazāki procenti nekā citiem kredīta veidiem.
  • Kredīts īpašuma remontam – saņemto kredītu ieguldi sava mājokļa uzlabošanai vai attīsti esošo mājokli un sāc ar to pelnīt iznomājot.

Vai ņemt “Latvijas hipotēkas” kredītu?

Ir vairāki argumenti par un pret, tāpēc jāsaka – atkarīgs no situācijas. Sākot no otra gala, teiksim šo – ja gribēsit saņemt visus 75% no īpašuma vērtības, tad diezin vai to varēsit atmaksāt 15 gadu laikā, ja vien jums nav visnotaļ lēts dzīvoklis. Tāpēc jāsaka, ka termiņš ir diezgan īss, un bieži vien summa, ko varēsit atmaksāt 15 gadu laikā, būs aptuveni līdzīga tai, kuru varat iegūt, izvēloties patēriņa kredītu (tas parasti ir summā līdz 10 000 eiro). Tāpēc rūpīgi jāpārdomā, vai vērts riskēt, ieķīlājot savu īpašumu. Procentu likmes šajā uzņēmumā ir labākas, nekā nebanku aizdevumu tirgū kopumā, taču pārsvarā lielākas, nekā pie bankām, savukārt naudu iegūsiet ātrāk kā bankā. Un tā arī vajadzētu būt, jo termiņš ir daudz mazāks, nekā parasti hipotekārajam kredītam.

No otras puses, uzņēmumā strādā speciālisti, kas palīdzēs pieņemt pareizo lēmum, kā arī izskaitļot summu, par kuru jūs ieķīlājat īpašumu. Ja radīsies problēmas kredīta atmaksā, uzņēmums palīdzēs piešķirt kredīta brīvdienas vai pārdot īpašumu, lai varat atmaksāt kredītu un paturēt lielāku summu, jo visbiežāk kredīta summa, kuru saņemsit, būs mazāka par 75% no īpašuma vērtības, tātad kaut kādā ziņā šim hipotekārajam kredītam ir mazāks risks, nekā citiem kredītiem.

2 komentāri par “Latvijas hipotēka”
  1. Godīgi saku, nesliktas ziņas

  2. Procenti itkā mazi, bet komisijas toties lielas. Un ne viena vien, par ko nemaz sākumā nebrīdina! Izmanto un kāš cilvēkus, kam steidzami vajadzīga nauda. Ātrie kredīti pat izdevīgāk beigās iznāk, jo neesi neko ieķīlājis!

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.