Lauksaimnieki gandarīti par Vējoņa ievēlēšanu

Aizsardzības ministra Raimonda Vējoņa ievēlēšana Valsts prezidenta amatā ir vērtējama pozitīvi un, cerams, līdzšinējā labā sadarbība turpināsies, aģentūrai BNS sacīja Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) valdes priekšsēdētājs Edgars Treibergs.

Viņš norādīja, ka LOSP vērtējumā Vējonis bija labākais no četriem prezidenta amata kandidātiem. “Mēs esam gandarīti, ka Vējoņa kungs ir ievēlēts, jo viņam ir liela pieredze un mums, lauksaimniekiem, ar viņu ir bijusi sadarbība arī iepriekš, kad viņš bija vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs. Tad daudzus jautājumus mēs ar viņu pozitīvi risinājām. Tā kā mēs skatāmies uz to cerīgi,” sacīja Treibergs.

LOSP valdes priekšsēdētājs teica, ka lauksaimnieki sagaida, lai arī turpmākā sadarbība ar Vējoni būtu tikpat veiksmīga. “Viņš ir biologs, arī lauksaimniecības tēma, es domāju, viņam ir diezgan tuva. Patlaban liels uzsvars tiek likts uz bioloģisko lauksaimniecību un viņš ir “zaļi domājošs cilvēks”, tas ir kā kulks uz acs,” sacīja Treibergs.

Viņš arī norādīja, ka pozitīvi ir vērtējams Vējoņa labās angļu valodas prasmes, kā arī diplomātiskās un organizatoriskās prasmes.

Jau ziņots, ka trešdien Saeima ar 55 balsīm par Valsts prezidentu ievēlēja pašreizējo aizsardzības ministru Vējoni.

LOSP ir Latvijas lielākā un nozīmīgākā nacionālā līmeņa lauksaimnieku konsultatīvā padome, kas apvieno 60 lauksaimniecības nozaru un daudznozaru valsts līmeņa nevalstiskās organizācijas un kopumā pārstāv vairāk nekā 14 tūkstoši ražojošo lauksaimnieku.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.