“Lexel fabrikā” plāno pieņemt 450 darbinieku

Elektrotehniskā un automatizācijas aprīkojama ražotājs un izplatītājs “Schneider Electric” līdz 2016.gadam darbam “Lexel fabrika” rūpnīca Rīgā plāno pieņemt aptuveni 450 darbiniekus, aģentūrai BNS pastāstīja uzņēmuma mārketinga komunikāciju vadītāja Baltijas valstīs Santa Rutka.

Viņa informēja, ka no janvāra līdz aprīlim darbam rūpnīcā jau pieņemti aptuveni 100 cilvēku, un līdz nākamā gada sākumam plānots pieņemt vēl 450. Jaunu darbinieku meklēšana turpināsies arī 2016.gadā, piebilda Rutka.

Pēc viņas teiktā, fabrikai visvairāk nepieciešami ražošanas operatori un inženieri – tiek meklēti pusotrs simts šāda veida speciālistu. Mazāk – 15 līdz 20 – nepieciešami arī vidēja līmeņa vadītāji.

Rutka piebilda, ka darbiniekiem jāpārvalda latviešu valoda, bet dažās vakancēs nepieciešamas arī angļu valodas zināšanas.

“Lexel fabrika” ir vienīgais “Schneider Electric” ražošanas uzņēmums Baltijas valstīs. Tas dibināts 1993.gadā, tās vienīgā īpašniece ir Somijas holdingkompānija “Oy Lexel Finland AB”, kas ietilpst Dānijā reģistrētajā uzņēmumu grupā “Schneider Nordic Baltic A/S”. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 278,8 tūkstoši latu (396,7 tūkstoši eiro), liecina informācija datubāzē “Lursoft”.

Pērn  “Lexel fabrika” pērn strādāja ar 38,352 miljonu eiro apgrozījumu un 2,24 miljonu eiro peļņu.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.