“Lido” iegulda otrā bistro atvēršanā Tallinā

Sabiedriskās ēdināšanas uzņēmums “Lido” ieguldījis 1,3 miljonus eiro otrā bistro atvēršanā Tallinā, aģentūrai BNS pavēstīja “Lido” komunikācijas konsultante Ilze Leimane.

Viņa norādīja, ka jauno bistro Tallinā plānots atvērt 12.martā, ceturtdien, tirdzniecības centrā “Ülemiste Center”.

“Kaimiņi jau ir iecienījuši mūsu tradicionālo virtuvi, tādēļ vēl viena “Lido” bistro atvēršana Tallinā bija likumsakarīgs biznesa solis. Tuvākajos gados plānojam atvērt “Lido” arī citviet Eiropā,” teica “Lido” valdes priekšsēdētāja Rita Auziņa.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka 2013.gadā “Lido” strādāja ar 29,72 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10% vairāk nekā 2012.gadā, bet uzņēmuma peļņa pieauga 2,5 reizes – līdz 863,7 tūkstošiem eiro.

Lido” galvenie darbības virzieni ir sabiedriskā ēdināšana, gaļas produktu pārstrāde, zivju produktu apstrāde, pusfabrikātu ražošana un realizācija. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Gunārs Ķirsons. “Lido” struktūrā ietilpst Rīgā strādājoši deviņi bistro un “Lido Atpūtas centrā” Krasta ielā arī restorāns, kā arī divi “Lido” bistro Tallinā, gaļas un kulinārijas ražošanas bāze, alus darītava, konditoreja un veikals Rīgā.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.