“Lindex Latvia” peļņa pērn pieaug par 37%

Apģērbu tirgotājs “Lindex Latvia” pērn strādāja ar 8,486 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 14,9% vairāk nekā 2013.gadā, un uzņēmuma peļņa pieauga par 37% – līdz 1,008 miljoniem eiro, liecina “Lursoft” datubāzē pieejamais kompānijas finanšu pārskats.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka “Lindex Latvia” darbība pērn uzlabojās, jo visa gada laikā novērota rādītāju izaugsme pret iepriekšējiem gadiem. Pērn galvenais uzsvars uzņēmuma darbībā likts uz zīmola atpazīstamības veicināšanu, kā arī apkalpošanas standartu uzlabošanu.

Tāpat kompānijas vadība norāda, ka pērn bija vērojama gan “Lindex Latvia”, gan kopējo Latvijas mazumtirdzniecības sfēras rādītāju izaugsme, kamdēļ kompānijas pārdošanas rādītāji pērn pieauga par 15%.

Savukārt 2015.gadā uzņēmums plāno īstenot pasākumus veikalu darbības optimizēšanai un tirgus pozīcijas saglabāšanai, optimizējot izmaksas un paaugstinot darbības efektivitāti, kā arī pievēršot uzmanību aktivitātēm, kas vērstas uz zīmola atpazīstamības veicināšanu.

Uzņēmums 2013.gadā strādāja ar 7,385 miljonu eiro apgrozījumu un guva 735,6 tūkstoša eiro peļņu.

“Lindex Latvia” dibināts 2005.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2,8 tūkstoši eiro. Uzņēmums pilnībā pieder Somijas apģērbu tirdzniecības koncernam “Lindex”. Koncernam “Lindex” ir veikal Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Baltijas valstīs, Čehijā, Slovākijā, Polijā, Islandē, Krievijā, Bosnijā un Hercogvinā, kā arī Tuvajos Austrumos.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.