“Lursoft IT” peļņa pērn samazinās

Informācijas tehnoloģiju ( IT) izstrādes un informācijas pakalpojumu sniedzējs “Lursoft IT” pagājušajā gadā strādāja ar 2,268 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 24,5% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa saruka 2,9 reizes un bija 196,9 tūkstoši eiro, liecina datubāzē “Lursoft” publicētais finanšu pārskats.

“Lursoft IT” vadības ziņojumā pagājušā gada apgrozījuma kritums skaidrots ar ieņēmumu samazināšanos no datorprogrammu izstrādēm un uzturēšanas.

Vienlaikus kompānijas vadība pauž, ka “Lursoft IT” darbība pērn bijusi sekmīga.

Šogad uzņēmums plāno palielināt peļņu, tādēļ “Lursoft IT” meklē jaunus noieta tirgus. Tāpat kompānija šogad iecerējusi paplašināt pakalpojumu sortimentu. “Lursoft IT” valde arī uzskata – ja patērētāju pirktspēja nesamazināsies, uzņēmums turpinās sekmīgi attīstīties.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka “Lursoft IT” 2013.gadā strādāja ar 3,003 miljonu eiro apgrozījumu un 563,2 tūkstošu eiro peļņu.

“Lursoft IT” pamatdarbības veids ir datu apstrādes pakalpojumi un programmatūru izstrāde. Uzņēmums nodarbojas ar Latvijas Uzņēmumu reģistra kārtoto reģistru, daudzu citu datubāžu un pašu uzkrāto un izveidoto datubāžu informācijas izplatīšanu.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.