Mājokļa apdrošināšana

Mājokļa apdrošināšana ir viens no veidiem, kā pasargāt sevi un Mājoklissavu ģimeni no nelaimes gadījuma nodarītā posta un izvairīties no neparedzētām izmaksām dažādu postījumu un zādzību gadījumā.

Apdrošināt var jebkura veida mājokli, neatkarīgi no tā vai tas ir dzīvoklis vai privātmāja. Mājokļa apdrošināšanu piedāvā vairākas apdrošināšanas kompānijas, kā arī bankas, turklāt minimālā cena pa kuru jūs varat veikt apdrošināšanu ir vien pāris (2 līdz 3) eiro mēnesī.

Mājokli iespējams apdrošināt pret daudz un dažādiem negadījumiem, kas varētu notikt nākotnē, populārākie mājokļa apdrošināšanā iekļautie gadījumi ir:

  • Uguns nelaimes
  • Vētru radīti postījumi
  • Zibens spērieni
  • Zādzības un ielaušanās

Vairākas apdrošināšanas kompānijas piedāvā apdrošināt arī jūsu mājokļa iedzīvi, kas ļauj pilnībā nodrošināties pret jebkāda veida negadījumu nelabvēlīgo ietekmi. Papildus apdrošināšanas līgumā atrunātajām pamatlietām, apdrošinātāji saviem klientiem nereti piedāvā papildus bezmaksas ekstras, piemēram, kompensēt pagaidu mājokļa īres maksu, ja apdrošinātais mājoklis cietis tā, ka tajā nav iespējams dzīvot vai kompensēt durvju slēdzenes nomaiņu vai durvju atvēršanu, gadījumā ja jūsu mājokļa atslēgas ir nozaudētas vai nozagtas.

Apskatot statistikas datus var secināt, ka dažādu ar mājokli saistītu nelaimes gadījumu skaits nav mazinājies un no tām nav pasargāts neviens, tāpēc apdrošināšana ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā nodrošināties pret nelaimes nodarītajiem zaudējumiem un neradīt sev liekus izdevumus.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.