Mājokļa iegāde

Pirmā mājokļa iegāde ir svarīgs solis. Jūsu divi “labākie draugi” šajā procesā būs Jūsu nekustamā īpašuma aģents un kredītu speciālists. Cieši sadarbojoties ar viņiem, Jūs bez liekiem sarežģījumiem un uztraukumiem varēsiet iegūt mājokli, ko meklējat. Tie, kuriem ir pieredze uzņēmējdarbībā, Jums pateiks, ka mērķtiecīgs pircējs var atrast māju, kas atbilst viņam/viņai apmēram 2 – 4 nedēļu laikā.

Pēc pārrunām ar Jums, Jūsu nekustamā īpašuma aģents varēs izvēlēties mājas, kas atbilst Jūsu specifikācijām un ietilpst Jūsu cenu diapazonā. Pieredzējis aģents var izmantot ilgtermiņa kontaktus, lai atrastu piedāvājumus un šķīrējtiesas cenas.

Apsvērt kredīta iespējas

Saņemt kredītu

Jūsu kredītu speciālists palīdzēs Jums ar svarīgo lēmumu par to, kāda veida hipotēkai Jums vajadzētu pieteikties un tad informēs Jūs par to, kas notiek pieteikšanās procesā. Viņš/viņa kontaktēsies arī ar Jūsu nekustamo īpašumu aģentu.

Ir dažas lietas, par ko Jums ir nepieciešams padomāt – Jums vajadzētu noteikt sev budžetu un pie tā pieturēties. Neaizmirstiet iekļaut mājas apdrošināšanu, kā arī komunālo pakalpojumu izmaksas un uzturēšanās izdevumus.

Kur Jūs vēlaties dzīvot?

Māja

Apsveriet ikdienas došanos uz un no darba vietas, gāzes cenas, vai sabiedriskā transporta pieejamību. Kas ir pastaigas attālumā? Ja Jums patīk ideja par būšanu tuvu restorāniem, muzejiem, kino utt., pilsētas teritorija varētu būt īstā vieta, kur sākt meklēt Jūsu mājas, ja Jūsu kabata to atļauj. Ja Jums ir bērni, Jums jāmeklē labākie skolu rajoni pēc izmēra, pēc skolas aktivitātēm, sporta iespējām un atrašanās vietas no mājām.

Kāda veida māju Jūs meklējat?

Ir tik liela izvēle. Ir tradicionālās ģimenes mājas, dzīvokļi, studio tipa dzīvokļi, vai arī apvienotas mājas, kur Jūs varat izīrēt daļu mājas kādam citam. Ja Jūs izvēlaties māju, joprojām ir izvēle – vienstāvu ar pagalmu, divstāvu, rindu māja? Cik daudz vietas Jums būs nepieciešams?

Kā ar pagrabu vai iežogotu pagalmu, ja teiksim, Jums ir suns? Izveidojiet sarakstu ar lietām, kas Jums patiešām ir nepieciešamas un pievienojiet dažas “​​priekšrocības”, ko Jūs vēlētos un tad dodieties māju medībās.

Nemēģiniet apskatīt visu uzreiz. Jūsu nekustamā īpašuma aģents, iespējams, vedīs Jūs apmēram 3 ekskursijās dienā. Vairāk varētu radīt neskaidrības, mēģinot atcerēties, ko Jūs katrā mājā redzējāt. Kamēr Jūs apskatīsiet mājas, Jūsu nekustamo īpašumu aģents norādīs visus trūkumus.

Apskatīt mājokļa kredīta aizdevējus

Apskatiet šeit un salīdziniet!

Kad Jūs apskatāt mājās, Jūs varat apsvērt iespēju paņemt līdzi kameru. Fotografējiet katrā mājā, ko Jūs apmeklējat, un atzīmējiet katru fotoattēlu grupu ar atbilstošu mājas numuru. Veiciet piezīmes – sarakstiet labās funkcijas, krāsu shēmas un dizaina aspektus. Izpētiet apkārtni – ainavu, satiksmes trokšņus, kaimiņu mājas vai ēkas, u.c.

Uzreiz pēc tam, kad Jūs apskatāt mājas, novērtējiet tās no 1-10, negaidiet līdz vēlākam, kad Jums būs jāmēģina atcerēties, kas tieši Jums patika. Atkārtoti apmeklējiet mājas, kas Jums patika – Jūs redzēsiet lietas, ko, iespējams, nepamanījāt no sākuma. Jūsu nekustamā īpašuma aģentam būs jāsazinās ar pārdevējiem, kuru mājas Jums iepatikās visvairāk, lai pārbaudītu, vai tās joprojām ir pieejamas par norādīto cenu.

Ko nozīmē mājokļa iegāde

Domājiet par savas mājas iegādi kā par ieguldījumu, gan personīgo, gan finanšu. Izmantojiet profesionāļu palīdzību, lai saņemtu informāciju, kas Jums būs nepieciešama, lai veiktu gudru pirkumu.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.