“Matss” maina nosaukumu pret “Cannelle Bakery”

Maizes un konditorejas ražošanas uzņēmums “Matss” mainīs nosaukumu pret “Cannelle Bakery”, kā arī uzņēmums piesaistījis alternatīvā investīciju fonda “FlyCap” investīcijas, aģentūrai BNS pavēstīja kompānijas pārstāvji.

“Turpinot sekmīgi ieviestā zīmola “Cannelle Bakery” attīstību, arī uzņēmums turpmāk sauksies “Cannelle Bakery”,” informēja kompānijā.

“Cannelle Bakery” valdes priekšsēdētājs Ivars Skrebelis norādīja, ka 2013.gadā veiktā tehnoloģiju modernizācija un jauna zīmola “Cannelle Bakery”, kā arī jaunu produktu izstrāde bija pirmais solis uzņēmuma nākotnes nodrošināšanai. “Zīmola integrēšana uzņēmuma nosaukumā sekmēs zīmola attīstību un reizē atvieglos klientiem vietējā un eksporta tirgos sazināties ar ražotāju,” viņš sacīja.

Skrebelis minēja, ka uzņēmuma attīstības stratēģijas prioritāte ir eksporta izvēršana. “Uzņēmums veicis tehnoloģiju renovāciju, lai nodrošinātu stabilu augstas kvalitātes produktu ražošanu, jau 2013.gadā ieviesis inovatīvu zīmolu “Cannelle Bakery”, fokusē ražošanu uz produktiem, kas piemēroti eksportam – saldēti maizes un konditorejas izstrādājumi. Apvienojot Skrundas un Saldus ražotnes, tiks paaugstināta ražošanas efektivitāte, kas ļaus paaugstināt arī klientu servisu. Šobrīd uzņēmums eksportē uz 11 valstīm, nozīmīgākie eksporta tirgi ir Vācija, Igaunija un Lielbritānija,” viņš klāstīja.

Kompānijā arī informēja, ka, realizējot stratēģisko mērķi – eksporta apmēru palielināšanu, uzņēmums piesaistījis investīcijas ražošanas modernizēšanai un saldēto produktu līniju attīstībai no alternatīvo investīciju fonda “KS FlyCap Investment Fund I AIF”. Pirmajā kārtā no “FlyCap” piesaistītas investīcijas 250 tūkstošu eiro apmērā, kas ļaus paaugstināt ražošanas efektivitāti, palielināt inovatīvo produktu portfeli un izvērst darbību eksporta tirgos.

Tāpat uzņēmumam izveidota padome. Padomē darbosies “FlyCap” partneris Ģirts Milgrāvis, Jānis Skutelis un uzņēmuma esošo akcionāru pārstāvis Andris Sedmalis.

2013.gadā “Matss” strādāja ar 2,566 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,3% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi bija 120,7 tūkstoši eiro pretēji peļņai gadu iepriekš, liecina datubāzē “Lursoft” publicētā informācija. 2014.gada kompānijas finanšu rezultāti vēl nav publiskoti.

Uzņēmums “Matss” dibināts 1993.gadā Skrundā. Uzņēmuma apmaksātais pamatkapitāls ir 51 tūkstotis latu (72,6 tūkstoši eiro). Kompānijas vienīgais īpašnieks ir “Maiznīca Kursa”.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.