Mēbeļu ražotājs “Troll Smiltene” kāpina apgrozījumu

Mēbeļu ražotājs “Troll Smiltene” pērn strādāja ar 6,969 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 19,5% vairāk nekā 2013.gadā, un 92,7 tūkstošu eiro peļņu pretēji zaudējumiem gadu iepriekš, liecina datubāzē “Lursoft” publicētais kompānijas finanšu pārskats.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka “Troll Smiltene” darbība galvenokārt ir koncentrēta uz gatavām mēbelēm bērniem līdz triju gadu vecumam.

Pērn uzņēmums turpināja darbību virzīt uz eksporta noieta tirgiem, galvenokārt, Eiropā. “”Troll Smiltene” lielu uzmanību veltīja jaunu tirgu apgūšanai un produkcijas popularitātes celšanai, kā arī jaunu produktu izstrādei un jaunu produktu līniju attīstībai,” teikts vadības ziņojumā.

Vadībās ziņojumā arī atzīmēts, ka uzņēmuma apgrozījumu izdevies palielināt pateicoties produktu pārdošanai internetā un attīstot papildu plātņu mēbeļu ražošanu, un sākot tekstila ražošanu.

2013.gadā “Troll Smiltene” strādāja ar 5,833 miljonu eiro apgrozījumu un cieta 69,2 tūkstošu eiro zaudējumus.

Uzņēmums “Troll Smiltene” komercreģistrā iegrāmatots 2001.gadā. Tā pamatkapitāls ir 71,9 tūkstotis eiro un tas pilnībā pieder Latvijā reģistrētam uzņēmumam “Troll Nursery”.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.