Mintos hipotekārais kredīts

Informācija ir novecojusi. Mintos aizdevumus vairs neizsniedz.

 

Mintos ir jauns hipotekārā kredīta aizdevējs, kurš piedāvā aizņemties no 1000 līdz 100 000 eiro. Mintos piedāvā aizņemties kredītus pret nekustamā īpašuma ķīlu un kredītus nekustamā īpašuma iegādei. Jūsu māja, dzīvoklis vai zeme ir tikai garantija, ka kredīts tiks atmaksāts pilnībā!

Saņemt hipotekāro kredītu no Mintos

Saņemiet līdz pat 90% no Tava īpašuma tirgus vērtības. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējiet savas finansiālās iespējas.

Kā pieteikties Mintos kredītam internetā?

Aizpildiet pieteikumu Mintos kredītam nekustamā īpašuma iegādei vai pret nekustamā īpašuma ķīlu internetā un saņemiet piedāvājumu tikai dažu stundu laikā. Saņemiet vērtējumu no Latio un parakstiet kredīta un hipotēkas nostiprinājuma līgumus pie notāra sev izdevīgā laikā un vietā. Kad visi papīri ir nokārtoti, un hipotēka apstiprināta zemesgrāmatā, saņemiet naudu savā bankas kontā. Šādi iespējams pieteikties Mintos hipotekārajam kredītam internetā – ātri, droši un ērti.

Cik daudz var aizņemties no Mintos?

Mintos piedāvā aizņemties dažādas summas līdz pat 90% no īpašuma vērtības. Tas nozīmē, ka Jūs varat aizņemties no 1 000 līdz pat 100 000 EUR.Šīs summas Mintos izsniedz uz atmaksas termiņiem no 3 mēnešiem līdz 10 gadiem. Rūpīgi izvērtējiet, vai varēsiet 10 gadu laikā nomaksāt visu kredītu!

Aizņemieties Mintos hipotekāro kredītu, lai:

  • Iegādātos mājokli,
  • labiekārtotu dzīvesvietu,
  • konsolidētu parādus,
  • iegādātos auto,
  • uzsāktu vai atdzīvinātu savu biznesu.

Mintos ir hipotekārā kredīta izsniedzējs. Summas ir lielas un mazas. Tas dod iespēju īstenot gan mazus, gan lielus mērķus.

Mintos kredītus pret nekustamā īpašuma vai nekustamā īpašuma iegādei izsniedz vidēji 7 – 10 darba dienu laikā kopš pieteikuma iesniegšanas brīža. Nauda saņemšana ir atkarīga no diviem faktoriem: cik ātri varēsi tikties ar Latio vērtētāju, un cik ilgā laikā vietējā zemesgrāmatu nodaļa apstiprinās hipotēku.

Kas var saņemt Mintos hipotekāro kredītu

Galvenais nosacījums, lai hipotekārais kredīts tiktu apstiprināts, ir Jums piederoša māja, dzīvoklis vai zeme. Mintos kredītu mājokļa iegādei vai pret mājokļa ķīlu var saņemt Latvijas pastāvīgi iedzīvotāji no 21 gada vecuma ar stabiliem ikmēneša ienākumiem.

Kāpēc izvēlēties Mintos hipotekāro kredītu?
  • Kredīts līdz 90% no īpašuma vērtības;
  • Piedāvājuma saņemšana dažu stundu laikā;
  • Pieteikuma izskatīšana bez maksas;
  • Pirmstermiņa atmaksa bez maksas.

Mintos aizdevumi paredzēti dažādiem mērķiem, turklāt to saņemšanas process ir daudz vienkāršāks un ātrāks nekā pie banku aizdevējiem, taču, pirms aizņemšanas vajadzētu kārtīgi apdomāt vai jūsu izvēlētā naudas summa un atmaksas termiņš patiešām atbilst jūsu finansiālajām iespējam un jūs spēsiet aizdevumu atmaksāt.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.