“Neste Oil” turpmāk sauks par “Neste”

Degvielas mazumtirgotāja “Neste Latvija” degvielas uzpildes stacijas, kas strādā ar nosaukumu “Neste Oil”, pārdēvēs par “Neste”, aģentūrai BNS pavēstīja “Neste Latvija” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Pērkone.

Viņa informēja, ka no pirmdienas “Neste Latvija” māteskompānija Somijas naftas pārstrādes uzņēmums “Neste Oil” maina nosaukumu pret “Neste”. “Jaunā nosaukuma ieviešana notiks pakāpeniski visos uzņēmuma degvielas uzpildes tīklos Somijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Sanktpēterburgas reģionā, Krievijā. Arī Latvijā vārda maiņa pret “Neste” degvielas uzpildes staciju tīklā tiks ieviesta pakāpeniski tuvāko gadu laikā,” klāstīja Pērkone.

Skaidrojot nosaukuma maiņu, Pērkone norādīja, ka uzņēmuma nosaukumā vārds “Oil” vairs neatspoguļo kompānijas esoš profilu. “Pēdējo gadu laikā korporācijas izaugsme ir bijusi vairāk saistīta ar atjaunojamo degvielu ražošanu. Pašlaik “Neste” ir lielākais atjaunojamo degvielu ražotājs pasaulē, un tās mērķis ir turpināt izaugsmi dažādu produktu ražošanā no atjaunojamiem resursiem, piemēram, dažādiem bio produktiem ķīmijas rūpniecībai,” viņa sacīja.

“Neste Latvija” ir Somijas naftas pārstrādes un tirdzniecības uzņēmuma “Neste” (iepriekš “Neste Oil”) korporācijas meitasuzņēmums. Šobrīd Latvijā ir 64 “Neste” degvielas uzpildes stacijas.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.