No biržas grasās izslēgt ”Nordeka” akcijas

Autobusu kompānijas “Nordeka” akcijas izslēgs no biržas “Nasdaq Riga” otrā saraksta, liecina biržas publiskotā informācija.

Biržas pārstāvji informē, ka par pēdējo “Nordeka” akciju tirdzniecības dienu noteikta otrdiena, 12.maijs.

Lēmumu par “Nordeka” akciju izslēgšanu no biržas “Nasdaq Riga” valde pieņēmusi atbilstoši noteikumiem par finanšu instrumentu iekļaušanu un tirdzniecību biržas regulētajos tirgos, un pamatojoties uz “Nordeka” rakstisku iesniegumu. Sabiedrība ir izpildījusi visas likumā noteiktās prasības, lai varētu aiziet no regulētā tirgus.

No biržas otrā saraksta tiks izslēgtas 455 772 “Nordeka” uzrādītāja akcijas.

Jau vēstīts, ka “Nordeka” akcionāri 2015.gada 10.februārī nolēma izslēgt uzņēmuma akcijas no regulētā tirgus, un tika izteikts galējais akciju atpirkšanas piedāvājums, kas noslēdzās 2015.gada 7.aprīlī. Galējā akciju atpirkšanas piedāvājuma rezultātā Jura Savicka rīcībā nonāca 1 906 588 jeb 100% no kompānijas akciju.

“Nordeka” ir viens no lielākajiem Latvijas pasažieru autopārvadājumu uzņēmumiem, kas apkalpo autobusu maršrutus Latvijā. 2014.gadā “Nordeka” strādāja ar 11,961 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 3,9% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas zaudējumi saruka 10,1 reizi un bija 65,9 tūkstoši eiro.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.