Nordea hipotekārais kredīts

Nordea ir zviedru banka, kas ir viena no atpazīstamākajām un stabilākajām bankām Latvijā un arī visā pasaulē, ierindojoties starp pasaules 100 uzticamākajām bankām. Nordea piedāvāto pakalpojumu klāstā atrodams arī hipotekārais kredīts – kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu. Šajā rakstā īsi apskatīsim Nordea piedāvātās hipotēkas pakalpojuma specifiku.

Kas ir Nordea hipotekārais kredīts

Lai saņemtu Nordea hipotekāro kredītu, jūsu ienākumiem pēc nodokļu nomaksas jābūt lielākiem par 450 eiro. Minimālā līdzdalība no klienta puses ir 10%, tātad banka var finansēt 90% no mājokļa tirgus vērtības. Minimālā summa, par kuru paņemt hipotekāro kredītu, ir 1500 eiro, bet termiņš – 40 gadi. Kopumā Nordea ir ļoti skaidri un caurskatāmi kredīta noteikumi. Kredīta likmes ir konkurētspējīgas, un Nordea izceļas kā viena no retajām bankām, kas lielai daļai klientu labprātīgi piedāvā kredītu ar tikai 10% līdzdalību. Ikmēneša maksājums šajā bankā nedrīkst pārsniegt 45% no ģimenes ienākumiem.

Kāpēc Nordea?

Nordea piedāvājums, kā jau tika teikts, izceļas ar skaidriem un saprotamiem noteikumiem – šai bankai patiešām nav slēpto noteikumu, piemēram, “vides faktoru” vai kredīta likmes maģisku pārrēķināšanu pēc 25 gadiem. Tāpat arī pieejamais termiņš ir lielāks par vidējo (un, protams, tāpat kā visur, to var apmaksāt pirms laika). Ļoti maza, salīdzinot ar citām bankām, ir arī klienta līdzdalība – lai gan daudzas bankas vārdiski piedāvā klientam finansēt tikai 10% no jaunā nekustamā īpašuma, tikai Nordea ir pietiekami pretimnākoša, lai to piedāvātu uzreiz. Bankas klientu apkalpošanas speciālisti ir prasmīgi, “zina drēbi” un vienmēr palīdzēs atrast jums vislabāko risinājumu.

Nordea hipotekārā kredīta procentu likmes

Procentu likmes piemēro individuāli; tās iespējams noteikt, tikai aizejot uz banku. Hipotekārā kredīta procentu likmes veido Euribor likme + bankas uzcenojums. Bankas ir konkurētgribošas iestādes, tādēļ, iegūstot labu piedāvājumu no vienas bankas, varēsit to izmantot, lai saņemtu labākus piedāvājumus no citiem. Nordea banka piedāvā konkurētspējīgas procentu likmes ikvienam gribētājam.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.