Otrdien Bolderājā nebūs karstā ūdens

Lai sagatavotos nākamajai apkures sezonai un savlaicīgi atklātu iespējamās bojājumu vietas siltumtīklos, Rīgas siltumapgādes uzņēmums “Rīgas siltums” (RS) otrdien, 9.jūnijā, veiks katlumāju Keramikas ielā 2a un Gobas ielā 33a siltumtīklu hidraulisko pārbaudi, aģentūrai BNS pavēstīja RS Informācijas daļas vadītāja Linda Rence.

Viņa norādīja, ka pārbaudes laikā no pulksten 8 līdz hidrauliskās pārbaudes  beigām – apmēram pulksten 20 – visiem siltumenerģijas patērētājiem jābūt droši atslēgtiem no siltumtīkliem, tādējādi iedzīvotājiem Bolderājā nebūs pieejams karstais ūdens.

“Rīgas siltums” ir viens no galvenajiem siltumenerģijas piegādātājiem Rīgā. No uzņēmuma piegādātās siltumenerģijas 77% tiek izmantoti dzīvojamo māju apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Pilsētas siltumtīklu kopējais garums ir vairāk nekā 890 kilometru, no kuriem 74% atrodas “Rīgas siltuma” īpašumā. Uzņēmuma akcionāri ir Latvijas valsts – 48,995%, Rīgas dome – 49%, “Dalkia City Heat” – 2% un valsts uzņēmums “Latvenergo” – 0,005%.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.