”PBK” pērn nopelna 14,4 tūkstošus eiro

Privātā televīzijas kompānija “Pirmais Baltijas Kanāls” pērn strādāja ar 2,593 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa samazinājās par 17,9% un bija 14,4 tūkstoši eiro, liecina “Lursoft” datubāzē publicētais uzņēmuma gada pārskats.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka, neraugoties uz nelabvēlīgajiem ekonomiskajiem apstākļiem, “Pirmais Baltijas Kanāls” ieņem vienu no vadošajām vietām Latvijā reklāmas nozarē.

Vienlaikus “Pirmā Baltijas kanāla” vadība norāda, ka, neraugoties uz negatīvo pašu kapitālu, televīzijas īpašnieks un vadība neplāno pārtraukt uzņēmuma darbību.

Kompānijas vadība arī informē, ka 2014.gadā “Pirmais Baltijas Kanāls” iegādājās un sāka izmantot jaunas iekārtas un citus pamatlīdzekļus 131,8 tūkstošu eiro vērtībā bez pievienotās vērtības nodokļa.

Savukārt 2015.gadā plānots palielināt kopējo kompānijas apgrozījumu no pamatdarbības par 10%. Tāpat šogad iecerēts turpināt optimizēt izdevumus, kā arī veidot jaunus interaktīvos projektus jaunu klientu piesaistīšanai.

2013.gadā “Pirmais Baltijas kanāls” strādāja ar 2,648 miljonu eiro apgrozījumu un 17,5 tūkstošu eiro peļņu, liecina informācija “Lursoft”.

“Pirmā Baltijas kanāla” pamatdarbība ir saistīta ar televīzijas programmu radīšanu un demonstrēšanu, kā arī reklāmas pakalpojumu sniegšanu. Uzņēmums dibināts 2002.gadā, un tā pamatkapitāls ir 35,1 tūkstotis latu (50 tūkstoši eiro). Kompānijas vienīgā īpašniece ir “Baltijas Mediju alianse”.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.