“Pirmais miljons” piedalīsies 12 Latvijas uzņēmumi

“Academia” un “Swedbank” programmā “Pirmais miljons”, kas paredzēta paātrinātai apgrozījuma un peļņas kāpināšanai, uzņemti 12 Latvijas uzņēmumi, aģentūrai BNS pavēstīja “Swedbank” Uzņēmējdarbības kompetences centra vadītāja Evita Jansone.

Programmas ietvaros uzņēmēji, biznesa akseleratora speciālistu vadībā, izstrādās un realizēs biznesa izaugsmes plānu, panākot straujāku uzņēmuma attīstību. Programma balstītas starptautiski atzītā BOSI biznesa audzēšanas metodoloģijā, kas optimizē biznesa stratēģiju un stiprina komandu.

“Atzinību pelnījuši visi konkursa dalībnieki, jo dalība konkursā uzrādīja viņu motivāciju ievērojami uzlabot uzņēmējdarbību. Tas skaidri uzrāda vēlmi sekmēt arī Latvijas ekonomisko izaugsmi. Dalībnieku vidū bija ražošanas, tirdzniecības, loģistikas, kā arī plaša spektra pakalpojumu sniedzēju uzņēmumi. Uzņēmēji, kuri uzņemti dalībai programmā, pārstāv dažādas nozares, tajā skaitā tehnoloģiju, izglītības, reklāmas un mārketinga un nekustamo īpašumu jomas. Savukārt viņu pieredze un stratēģiskais redzējums ļauj tuvākajā nākotnē panākt sava biznesa attīstības augstāku pakāpi, kas arī ir dalības programmā “Pirmais miljons” mērķis. Kopumā programma veidota, lai dotu iespēju katram motivētam uzņēmējam realizēt savu sapni – uzbūvēt ievērojamu, starptautiski konkurētspējīgu uzņēmumu,” sacīja BOSI Baltijas reģiona vadītājs Jānis Skrūzkalns.

Tostarp Jansone norādīja, ka uzņēmējdarbība ir būtiskākais nosacījums ekonomikas un sabiedrības labklājības veicināšanā. “Tādēļ īpaši svarīgi ir sniegt atbalstu tieši uzņēmējiem. Esam patiesi priecīgi par ievērojamo uzņēmēju interesi, izrādīto iniciatīvu un pieteikšanos dalībai programmā “Pirmais miljons”, kas ir skaidra norāde uz vēlmi pilnveidot un paplašināt savu biznesu,” pauda “Swedbank” Uzņēmējdarbības kompetences centra vadītāja.

Konkursam varēja pieteikties jebkurš uzņēmums, kura īpašnieks vai īpašnieki ir motivēti ievērojami uzlabot savu uzņēmējdarbību, darbību veic vismaz trīs gadus un uzņēmuma gada apgrozījums sasniedz vismaz 100 tūkstošus eiro.

Pēc aktīvu apmēra “Swedbank” ir lielākā banka Latvijā.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.